Červenec 2011

Coming soon 2.

21. července 2011 v 14:50 | Pluviassol |  Moje kecy
Hi!
Jelikož jsem v práci dostala volno tak se na net dostanu až 26. 7. 2011, tudíž nové pokráčko bude až v úterý =))

Coming soon...

17. července 2011 v 21:37 | Pluviassol |  Moje kecy
Hi!
Z posledních sil po vydařeném (a kupodivu i střízlivém) víkendu Vám sem musím prostě napsat... Jako slučný člověk jsem omů chodila za světla a moc teho tudíž nenaspala a pak byly povinnosti, až dneska jsme relaxovali na koupališti, ale teď to na mě nějak všechno padlo a nemůžu se dočkat postele...
Řeknu Vám ale jedno... Vím, že 3/4 z Vás toto nebude číst ale pro mě je to důležité, protože konečně vím, že se po tom roku, kdy přišel ukázal pošlapal a opustil jsem byla naprosto zmatená, dělala věci, které bych předtím nedělala... A víte co? Nechci se vracet do vyjetých kolejí ale ani nechci to co bylo poslední rok... Asi je to zmatené, sama jsem ještě zmatená, ale vím, že se pomalu nacházím, objevuju nová přátelství, poznávám důkladně ty stará a vím, že mám minimálně 3 lidi, kteří by za mě dali ruku do ohně a já za ně... Uklidňující pocit.. =))
Každopádně zpátky od mých tlachů k tomuto webu...

DESIGN JE DOKONČEN... =)))

A opravdu doufám, že se Vám všem líbí, protože já jsem nadšená... Ta dívka.... Není tu jen tak... Už tohle je dost velká nápověda a vy byste mohli uhodnout, kdo to je... Hledala jsem ji dlouho.... A tohle je dokonalost...
V pondělí 25. 7. 2011 očekávejte další kapitolu TfD... KONEČNĚ! Něco už mám napsané ale musím si přečíst důkladně povídku a udělat poznámky, abych se ujistila, že to sedí do děje =))

Tak a to je asi tak všechno co jsem měla na srdci, mějte se famfárově a já se tu ještě během týdne ukážu s nějakou hudbou.... =))

Vaše Pluviassol


I´m working... =))

12. července 2011 v 17:19 | Pluviassol |  Moje kecy
Hi!
Jak vidíte blog je konečně ve výstavbě, já osobně se strašně těším na to jak to bude vypadat... =D Nebo spíš jsem zvědavá co z toho vyleze =D takže se zatím mějte famfárově a já to zkusím během dvou dnů dodělat.. =))