Time for driving - část 41.

6. února 2011 v 18:35 | Pluviassol |  → Time for driving (moje povídka)
Mám pro vás jediné: děkuji všem věrným!!!!! =)) Moc pro mě znamená, že čtete dál.. =)


"Neboj, na tebe jsem nezapomněla. Stráže?! Do kobky s ním, nechte ho vyhladovět! A až bude umírat, dejte mu krev!" směje se Elizabeth.
"Ne," kňuknu. To co udělal bylo strašné ale tohle si nezaslouží. Elizabeth po mně střelí pohledem.
"Nelze dělat výjimky, za své činy musí zaplatit. Není jiná cesta," štěkne po mně a já nemám sílu ani chuť ji odporovat. Ke Kuranovi přijdou stráže a odvedou ho skrytými dveřmi pryč.
"Novým vedoucím Rady jmenuji toho, kdo mi v následujícím měsíci prokáže nejvíce náklonnosti, ochoty, poddanosti a upřímnosti! A nyní připravte do dvou hodin obrovskou hostinu pro naše přátele a mou rodinu! A nezapomeňme, že jsou to lidé, takže se podle toho také budeme chovat, na krev použijte neprůhledné číše a použijte krev zvířecí!" přikáže Elizabeth a otočí se směrem k nám a usměje se.
"A nyní nás omluvte, musíme se jít připravit," houkne přes rameno a niž by jim věnovala jediný pohled vyjdeme ze dveří. Jakmile zaklapnout Elizabeth se o ně unaveně opře.
"No," povzdechne si, "šlo to líp než jsem čekala," usměje se na nás a já se jí snažím úsměv oplatit. "Trefíte k sobě do komnat? Teď už by vám tu nic hrozit nemělo a já se musím jít nutně převléct," zašklebí se na svoje šaty. "Moje nejoblíbenější." Najednou se Alex vedle mě zasměje, pustí mě tak náhle, že se musím chytnou Marka abych nespadla a chytí svou sestru do náručí a třikrát se s ní zatočí dokola.
"Sestřičko!" zasměje se šťastně.
"Taky jsi mi chyběl bratříčku," špitne Elizabeth a políbí Alexe na tvář a opět ho obejme. Mark mě k sobě přitiskne blíže a lípne mě do vlasů.

"Je to za námi?" zašeptá a já se musím usmát. Taková radostná chvíle a přesto cítím, že něco není v pořádku.
"Myslím, že ne ale znáš mě, většinou se pletu," zasměju se a chytnu Alexovu nabízenou ruku. Přitáhne si mě k sobě a Mark mě vezme kolem pasu stejně jako Elizabeth.
"Jedna velká šťastná rodinka," zasměje se Elizabeth. "Měli bychom jít, než nás tu takto někdo uvidí, nesmím jako Paní ztratit své postavení tím, že budu na veřejnosti projevovat city. Běžte do Markova pokoje, přijdu si pro vás," mrkne na nás a zmizí.
"Prosím!" ukloní se klaunsky Mark a já ho musím praštit po ramenu načež se začneme smát, až na Alexe.
"Děje se něco?" zeptám se ho, když už mě táhne zpátky chodbou a Mark kluše za námi.
"Nemám z toho místa dobrý pocit, nevěřím jim. Po tom všem…pořád musíme myslet na to, že jsou to naši nepřátelé," zamračí se a já mu stisknu ruku.
"Alexi," vydechnu. "Vysvětlíš nám to prosím?" podívám se na něj prosebně.
"Brzy, neboj se, vše se dozvíš ale teď musíme do Markova pokoje a na tu stupidní oslavu," zamračí se ještě víc a dál nás rezervovaně žene chodbou.
Když vejdeme do Markova pokoje už tam na nás čeká Elizabeth v nových zlatavých šatech, sedí vzpřímeně v křesle s pohledem upřeným do plamínků ohně.
"No konečně," zvolá, když nás uvidí, a vyskočí z křesla. Lokny vlasů se jí elegantně pohupují kolem drobného obličeje. "Jdeme," zavelí autoritativně a vyjde zpět na chodbu.
"Jak to tak rychle stihla?" špitnu směrem k Alexovi.
"Jsem upír a yawe zároveň a…" nestihne doříct protože ji Alex skočí do řeči.
"…a strašný blázen do módy a všeho kolem," ušklíbne se.
"To máš sice pravdu ale tady už nemám moc velký výběr, snažím se to čas od času oživit ale občas to skončí strašným faux pa," zamračí se a dovede nás do obrovského sálu, který umožňuje i projít na zahradu.
"Zatím, než kuchaři připraví jídlo, budeme tancovat, bavit se a konverzovat," pronese Elizabeth unaveně a vejde do sálu. Vše ztichne a upíři jí nejblíž se s tichým ,Má Paní´ ukloní s levou rukou přiloženou na již nebijícím srdci. Ženy poblíž udělají pukrle ,Má Paní´ zašeptají a zpátky se narovnají s hlavou stále skloněnou. Dokud se takto neukloní celý sál Elizabeth nepromluví ani se nepohne.
"Přátelé!" zvolá naoko vesele a rozhlídne se po všech přítomných, kteří jako na povel zvednou hlavu. "Vítejte! Zapomeňme na události posledních dní a bavme se na dnešním bále! Nezapomínejme však na naše vzácné hosty, kteří nejsou jako mi, jsou to lidé proto buďme ohleduplní. Kdo se na ně byť jen podívá jako na potravu, nebo je nazve nepřáteli skončí jako Kuran Nex!"
"Ano, Paní," ozve se sborově a všichni se znovu ukloní.
"A nyní může zábava začít! Hudebníci, prosím!" kývne k podiu a dirigent se ukloní a otočí se kapele, která na jeho povel začne hrát něžnou pomalou hudbu. "Alexi? Vůdce kovenu si vybírá partnera pro zahájení bálu, doprovodíš mě při prvním dnešním tanci?" usměje se Elizabeth na svého bratra. Alex mě políbí do vlasů a přejde k Elizabeth, která k nám ještě špitne: "Dám vám znamení, potom se k nám hned přidejte," usměje se a společně s Alexem začne tancovat nádherný waltz. e chvíli, kdy ji Alex zakloní na nás kývne ať se vydáme k nim.
"Tak teď se bojím," špitnu směrem k Markovi, který se začne tlumeně smát.
"Nebála ses přijít do sídla upírů ale teď se budeš bát," zakroutí výsměšně hlavou. "Neboj se, tanec je pro nás přirozený, jen se nech vést," utěšuje mě a odvede mě do středu parketu. Opatrně, jako bych byla z porcelánu, mě k sobě přitiskne a začne se mnou kroužit po parketu. Je to pomalé, ladné, přirozené. Jako bych to uměla odjakživa. Úlevně si vydechnu a dál se nechám Markem vést.
Když hudba skončí přijde si pro mě Alex a pro Marka Elizabeth. V tomto složení odtancujeme pár skladeb a poté se ztratíme z dohledu upírů na chladnou zahradu. Elizabeth krouží stále po parketu jako divá, pokaždé v náručí jiného muže.
Posadíme se venku na lavičku a sledujeme dění ve vnitř. Nemluvíme, jen si užíváme bezpečného odstupu a vzájemné přítomnosti. S bodnutím u srdce si vzpomenu na Yuuki a Takeshiho a po tváři mi skápne jediná slza, když v tom se k nám připlíží neznámý upír v uniformě. Ukloní se.
"Mám Vám vyřídit, že se podává večeře," pronese a opět se ukloní a odejde. S povzdechem se zvedneme a jdeme zpět do sálu, kde se posadíme po boku Elizabeth. Čeká na nás obrovský stůl, na kterém je snad všechno. Hladově mi zakručí v žaludku a Alex přede mne naservíruje kousek pizzy jako by ničemu jinému nevěřil.
Mám pocit, že vyjím celý stůl a Mark s Alexem to stejné. Přejedení těžce oddychujeme, když se Elizabeth zvedne s pohárem v ruce.
"Připijme si na naše hosty," pronese a všichni se zvednou a pozvednou své číše.
"Na hosty!" pronesou neochotně a připijí si. Všichni se až na nás posadí.
"Sestro nezlob se, jsme již unaveni poslední dny byli těžké, dovolíš nám opustit tento překrásný bál?" pronese Alex s mírným, omluvným úklonkem.
"Samozřejmě, jděte," usměje se a políbí Alexe na tvář.
"Asi prasknu," postěžuju si, když se pomalu ploužíme ke svým ložnicím.
"To mi povídej, bylo to vynikající," zamumlá Mark. "Dobrou," řekne poraženě a zapadne do své ložnice.
Konečně jsme za sebou po únavné cestě zavřeli dveře od mého nynějšího pokoje. Alex spokojeně vydechl a opřel se o dveře a usmál se na mě. Unaveně jsem z nohou skopla vysoké podpatky a skočila na postel.
"Copak už chceš jít spát?" usmál se na mě Alex a já se jen zasmála. Nebyli jsme spolu tak dlouho. Pomalu, ladně jako kočka, přešel k posteli a položil mi svou hlavu do klína a zamotal se do mých šatů. Usmála jsem se tomu pohledu a pohladila jsem ho po tváři. Otočil ji ke mně a vybízel mě k polibku, na nic jsem nečekala a sehnula se k němu a lípla mu na rty malinkou pusu. Než mi ji však stačil nějak oplatit seskočila jsem z postele.
"Hey, kam jdeš?!" zeptal se rozzlobeně a levou rukou si nespokoje poklepával na prázdné místo vedle sebe a zval mě k sobě zpátky.
"Víš jak je těžké rozvázat ten korzet? A sukně taky musí vrchem!" zasmála jsem jeho nevědomosti.
"Já vím, nosím takové šaty v noci, když spíš, i s těmi podpatky a podvazky," zašklebil se na mě a uraženě se otočil na druhý bok. Zadusila jsem v sobě smích a přilehla si k němu zpátky a objala ho zezadu kolem pasu. Pod rukou jsem cítila zrychlený tep jeho srdce a v duchu jsem se usmála. Otočil se zpátky ke mně a pohladil mě po vlasech, přiblížil se obličejem a otřel svůj nos o můj a pak mě pomalu, něžně políbil. Přitiskla jsem se k němu svým rozechvělým tělem a nabádala ho tak k pohlazení.
Přejel mi rukou po zádech ve snaze rozvázat mi korzet.
"Nejde ti to, že?" zasmála jsem se a sedla si, abych si korzet sama svlékla. Alex mě pohladil po zádech a políbil na šíji. "Nespěchej," vyzval mě s úsměvem v hlase. Vzrušeně jsem vydechla a spustila ruce do klína.
Cítila jsem jemné tahání, když Alex vytahoval šňůrku korzetu, který se po chvíli celý uvolnil a já si ho rychle chytla pod prsy. Je to teprve naše druhá společná noc a pořád si nemyslím, že mám kdo ví jak dokonalé tělo. Mírně mi zčervenají tváře a já skloním hlavu.
"Co se děje?" nechápe Alex. Podloží mi bradu ukazováčkem a donutí mě podívat se na něj.
"Moc světla," vydechnu poraženě a sklopím oči.
"Ty…se stydíš?" vydechne Alex užasle a pak se začne smát na celé kolo.
"Co je tady k smíchu?" zamračím se na něj uraženě a ruce si zkřížím na prsou, snažíc se neupustit korzet.
"Nemáš důvod se stydět," řekne a políbí mě ve snaze pokračovat ale atmosféra je už naprosto zničená a mně se vhrnou slzy do očí.
"Vždyť co ti mohu nabídnout? Já tě miluji, ale kdybychom si nebyli určeni osudem, všimnul by sis mě vůbec někdy? Zaujalo by tě na mě něco? Nezaujalo… Nejsem krásná jako Yuuki nebo Elizabeth, co ti vlastně mohu nabídnout?" pronesu poraženě a z oka se mi skutálí první slza. Alex ji něžně setře a opět mi zvedne hlavu k něžnému polibku.
"Simonko," povzdechne si. "Jsi dokonalá. Pochop, že jsem měl hodně žen ale žádná nebyla jako ty. Odhodlaná, vášnivá… Která z těch poběhlic, co se vypařili před svítáním, by pro mě obětovala svůj vlastní život a nebála se jít do doupěte plného upírů?" šeptá povzbudivě.
"Ale žádná z těch ,poběhlic´ ti nebyla předurčena osudem, mám to v popisu práce," vypláznu na něj jazyk a Alex mě láskyplně šťouchne do ramene. Zvedne se z postele a přejde k louči, která hoří na zdi a následně ji sfoukne. Takto obejde celý pokoj, jediné co nechá plápolat je zbytek dřeva v krbu, a vrátí se zpátky ke mně do postele. Nekompromisně mi sebere korzet a pohladí mne po prsou. Vzrušeně vydechnu a vnímám ten dotyk intenzivněji než jindy. Instinktivně zakloním hlavu a on mě bez váhání kousne do krku, jemně aby se nic nestalo, dravě aby mě to vzrušilo. Projede mnou vlna vzrušení ostrá jako meč.
Položí mě na postel a začne hledat lem sukně. V duchu se usměju a čekám, jestli mu dojde, že spodem to nepůjde.
Alex mě nadzvedne a otočí na mě sukni tak, aby se jednodušeji dostal k zipu. Pomalu jej rozepne a začne sukni táhnout dolů.
"Sakra," zakleje, když mu dojede, že tudy cesta nevede a bez váhání sukni roztrhne, vytáhne ji zpode mě a odhodí ji na stranu.
"Alexi," napomenu ho vzrušeným hlasem, ovšem nemůžu pokračovat protože jeho ústa překryjí ty má ve vášnivém polibku.
"Sestra má takových šatů plný pokoj," zašeptá a stahuje mi spodničku.
"Jak to víš?" zašklebím se a nadzvednu se ve snaze pomoct mu.
"Znám ji," zasměje se a opět se začne věnovat mým ústům. Následující události se seběhnou tak rychle, že si chvílemi připadám jako ve zrychleném filmu, jsme jako dva hladoví vlci, kteří se na sebe vrhnou ve snaze najíst se z toho druhého.
"Miluji tě," vydechne ztěžka Alex a oba nás přikryje nadýchanou peřinou. Přitulím se k němu a něžně ho kousnu do krku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni! =)))

Click

Komentáře

1 Kolda | E-mail | Web | 6. února 2011 v 19:04 | Reagovat

Prý: Mám to v popisu práce =D Mělas pravdu, rozptýlení se hodí =D A ty by ses od té maturity taky měla malinko rozptýlit.třeba tak, že budeš psát dál =)

2 michka | Web | 6. února 2011 v 20:58 | Reagovat

Wow, ani nevíš, jak jsem nadšená, že jsi přidala další kapitolu! =) A taky jsem nadšená z toho, jak se tam teď všichni mají spolu tak hezky - to abych očekávala, že jim to v nejbližší době zase nějak zkazíš, že? =)
A rozhodně souhlasím s Koldou, rozptýlení od nervů z maturity určitě není k zahození =)

3 verka | 7. února 2011 v 15:45 | Reagovat

ty bláho....parádny dielik :))konečne pekne krásne alex so simou spolu... to som zvedavá, čo si na nich vymyslíš teraz :D

4 Pluviassol | Web | 7. února 2011 v 17:16 | Reagovat

jak to všichni čujete... =D tož teď to bude chvilku poklidné =)

5 thereskaaaaa | Web | 8. února 2011 v 15:26 | Reagovat

Jeee další kapitola :) Proč už nepřidáváš kapitoly na edwardcullen.keynet.cz? Kdybych nekoukla na tvůj blog, nikdy bych si nepřečetla pokračovaní! Tak jsem to dneska rychle napravila :D Těším se na další :)

6 Pluviassol | Web | 8. února 2011 v 18:25 | Reagovat

Já ani nevím... Tu mě všichni už znají jak jsem s pokráčkama nespolehlivá... =D ale asi tam hodím nějaký alespoň článek o tom, že povídka pokračuje tu =))

7 upiirek | Web | 10. února 2011 v 10:55 | Reagovat

konečně jsem se k tomu dostala!!! Super, ale proč mám pocit že Elizabeth nezůstane dlouho naživu? Co máš v plánu? =p super pokráčko ale, mám z něj radost!!! =)

8 Akka | Web | 12. února 2011 v 0:53 | Reagovat

no, myslim ze holky uz to vsechno rekly za me, ale chvaly neni nikdy dost, takze: skvela kapitolka, cekani se vyplatilo (ale mohlo by byt kratsi ;-) )

9 Monyka | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 2:31 | Reagovat

Fajn blog

10 Arleneglolf | E-mail | 21. července 2017 v 23:29 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

11 FlossieMed | E-mail | 25. července 2017 v 20:00 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170725

12 FlossieMed | E-mail | 26. července 2017 v 1:24 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

13 MariaLidE | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 2:19 | Reagovat

Хотели бы как-то разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений помогут интим-товары

Один из самых популярных методов достичь ярких ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью легко добиться стимуляции особо чувствительных зон. Только не используйте его в одиночку, доверьтесь своей второй половине. Это упрочит вашу эмоциональную связь и поможет стать более открытыми и раскованными друг с другом.</p>
Также среди игрушек для взрослых распространены эрекционные кольца, наручники, смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы обязательно найдете то, что понравится вам обоим.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>,фаллоиммитаторы, и другие интим-товары вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

14 CarolynPef | E-mail | 4. srpna 2017 v 17:20 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

15 Avia777Sa | E-mail | 16. srpna 2017 v 20:34 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

авиабилеты абакан краснодар дешево s7
авиабилеты купить онлайн дешево туту ру
авиабилет +в ташкент недорогой
цена билет самолет дешевле
авиабилеты онлайн дешево купить победа

16 Avito777Buh | E-mail | 21. září 2017 v 16:10 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито краснодарский
авито ростов бесплатные объявления
вещи пакетом +на девочку +на авито
авито купить игрушки пакетом
авито бесплатные объявления официальный

17 Avito777Buh | E-mail | 24. září 2017 v 2:42 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито залив
авито авто
пакеты авито со скидкой
авито бесплатно нижний новгород
авито ру санкт

18 Avito77Buh | E-mail | 24. září 2017 v 21:02 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

подам бесплатное объявление +на авито
авито орловская область вещи пакетом
скидка +на турбо пакеты авито
авито край
авито томск бесплатно

19 Avito888Buh | E-mail | 25. září 2017 v 0:47 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам нужны определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито пакет вещей омск
авито сайт бесплатных
авито авто +с пробегом бесплатно
авито бесплатно нижний новгород
авито бесплатные объявления томск

21 Dol77larTola | E-mail | 15. října 2017 v 19:05 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

22 Avito321oi | E-mail | 21. října 2017 v 12:10 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как убрать телефон из аккаунта на авито
как зайти в аккаунт авито
как продать кошелек на авито
авито как разблокировать аккаунт
деньги в долг на авито в нижнем новгороде

23 BethanyXzz | E-mail | Web | 25. října 2017 v 9:50 | Reagovat
25 Jamesarelm | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 16:01 | Reagovat
26 Josephexede | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 17:41 | Reagovat

Сайт-аутсайдер – выброшенные для ветер казна и время. Подобно привлечь клиентов, чем заинтересовать заказчиков и наравне весь это вовлечь в электронные формы знают сотрудники нашей компании, которые всегда рады новым интересным задачам, способны найти соединенный суждение с самыми экспрессивными заказчиками и издревле рады помочь развитию деятельных фирм.

<a href=http://realpav.ru/>продвижение сайтов в поисковой системе Яндекс в Балашихе</a>

27 Samuelmic | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 18:44 | Reagovat
28 ElvaKuv | E-mail | 26. prosince 2017 v 3:24 | Reagovat

апрапрапр

29 dafatom | E-mail | Web | 12. února 2018 v 3:31 | Reagovat

cost of viagra at pharmacy
<a href=http://www.viagrabs.com>cheap viagra online</a>
tesco selling generic viagra
<a href="http://viagrabs.com">anchor</a>
150 milligrams of viagra

30 TerryZep | E-mail | Web | 12. února 2018 v 23:33 | Reagovat

cialis side effects on eyes
<a href=http://jcialisf.com>order cialis</a>
how frequently should i take cialis
<a href="http://jcialisf.com">cialis pills</a>
il cialis generico ГЁ sicuro

31 Larrychesy | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 17:30 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama