Time for driving - část 40.

12. prosince 2010 v 18:59 | Pluviassol |  → Time for driving (moje povídka)
Ahojky! =))
Konečně! =)) Jsou toho zhruba dvě stránky a myslím, že se vám to bude líbit... =)) Přijemné početeníčko! =))

"Hotovo, můžeme jít," usměje se a natáhne ke mně ruku. Opatrně se kymácím na nebezpečně vysokých podpatcích a přidržuju si sukni. Mám pocit, že nedojdu ani ke dveřím. Slyším jak Elizabeth otevře ale nedívám se, hlavu mám skloněnou a kontroluju každý svůj krok, abych neupadla, když se nade mnou ozve hlas, který bych poznala kdekoliv.
"Simonko," vydechne Alex a mně vyletí hlava vzhůru.
"Alexi!" zapištím jako potrhlá šestnáctka a vrhnu se mu kolem krku. Chytne mě do drtivého sevření, že na chvíli opravdu přestanu dýchat. Jakmile trochu povolí nasaju do plic jeho vůni a omámeně vydechnu. Alex mi zaboří hlavu do vlasů a najde si cestu k mému krku a něžně mě na něj políbí.
"Musíme jít. Rada čeká," stáhne nás zpátky do reality Elizabethin hlas. Okamžitě od sebe odstoupíme a rozejdeme se za ní. Alex mi po cestě pomáhá abych neupadla. Asi v půli cesty se k nám přidá Mark. Pouze se políbíme na tvář ale nemluvíme spolu, víme, že teď padne rozhodnutí o tom, jak to s námi bude dál.


Pomalu se suneme dlouhou, nudnou, tichou chodbou. Unaveně si povzdechnu, když se před námi objeví schody, vedoucí o patro níž. Opatrně sejdu první schod, ovšem na druhém schodu se mi zvrtne kotník a já neudržím stabilitu a cítím jak padám, než však stihnu dopadnout a skutálet se dolů, zachytí mě něčí tenké, ale svalnaté, ruce.
"Děkuju," špitnu směrem k Elizabeth a ta se jen zasměje zvonivým hláskem a pokračuje dál v cestě.
Schody skončí těsně před dveřmi vysokými snad čtyři metry. Elizabeth na ně zabuší a ozvou se příšerné rány, jako by někdo boural dům. Vyděšeně si překryji uši ve snaze je uchránit od toho hluku, to se mi však nepodaří a Elizabeth zabuší znovu. Cítím jak mě Alex obejme kolem pasu.
"Čeho žádáte?!" ozve se zvolání z protější strany dveří.
"Spravedlnosti!" Zakřičí odhodlaně Elizabeth.
"Kdo se jí dožaduje?!" ozve se opět zpoza dveří.
"Elizabeth, vůdce kovenu
a vaše Paní!" zkříží si Elizabeth ruce na prsou. Tento ceremoniál ji očividně nebaví, musím se pousmát v duchu. Když v tom se ozve burácivé zaskřípění a dveře se před námi odevřou. Elizabeth bez přemýšlení vejde dovnitř. Odhodlaně ale se strachem cupitáme za ní.

Vejdeme do kruhovité auly, kde sedí snad třicet upírů v různých talárech, některé mají bílou barvu, některé modrou, jiné vínovou. Uprostřed celé auly, která se vzpíná ke stropu, sedí pět upírů ve zlatém rouchu a cylindry na hlavách. Vypadá to tu jako v nějakém senátu. Všichni se přesuneme do středu auly a nedůvěřivě vzhlížíme k upírům sedícím nad námi.
"Tak tedy, čeho se Vám žádá?" zeptá se nejvyšší upír ze zlaté ,kolekce´.
"Dost bylo formalit! Víte, proč tu jsme. Kurane, ty zmetku, vylez ze své skrýše a předstup před svou Paní ať poznáš její hněv!" rozkřičí se Elizabeth hrozivě, až i mně vstanou chloupky na rukou strachem.
"Jak se opovažujete zde křičet Paní! Víte, že Rada…"
"Dost Shinji! Dovoluješ si napomínat MĚ?! Vím jediné, a to, že Rada jedná jedině s výslovným souhlasem svého vůdce! Tudíž s mým! Jak jste si mohli dovolit poslat na mého bratra loveckou výpravu?! Tady se nehledá trest pro ně, ale pro Vás! Kurane, okamžitě předstup!" zuří Elizabeth a vypadá jako bohyně hněvu. Vystouplé tesáky, rozšířené oči a zrychlený dech.
"Rada má právo pátrat, zatknout a zabít vraha předchozího vůdce!" brání se Shinji.
"Ale pouze se souhlasem nynějšího vůdce! Nezkoušejte mě ze svých zákonů, jsem tu krátce ale znám je lépe než mnozí z Vás!" prskne na něj Elizabeth. "Rodina vůdce je pod jeho ochranou, nikdo se k ní nesmí přiblížit, ohrozit ji a už vůbec ne ji nějakým způsobem ublížit!"
"Ale oni jsou naši nepřátelé!"
"To jsem byla i já ty idiote! A jen díky yawe jsem teď nejsilnější z Vás a získali jsme mnohá bohatství a spojence, díky tomu, že se mě všichni bojí! Mou pokrevní linii byste měli uctívat a ne se ji snažit vyhubit!" zuří Elizabeth a já se jednou rukou tisknu k Alexovi a druhou objímám Marka.
"Rada k tomuto kroku měla své vážné důvody Madame," stojí si na svém Shinji a ostatní se neodvažují vydat hlásku. Tiknu pohledem k Elizabeth, která vypadá, že každou chvíli vyletí z kůže.
Najednou se napřímí, chytne sukni a roztrhne ji a kus urve, takže z ní má minisukni s malým rozparkem. Objeví se její dokonalé nohy v úžasných stříbrných, páskových botách na nebezpečném podpatku.
Elizabeth se nakrčí a než stačí obyčejný člověk mrknou okem vyběhne na nejvyšší stupínek v aule a chytne muže, zahaleného v modrém taláru, za ramena a hodí jej nám pod nohy. Ustoupíme o krok dozadu ale v tom je u nás opět Elizabeth a bere dotyčného do rukou a strhává z něj oblečení.
"Kuran," vydechnu tiše a sevřu pevněji Marka s Alexem.
"Tohle je viník všeho! To on vše vymyslel, ani není čistokrevný!" rozkřičí se Shinji. Elizabeth se bláznivě zasměje a podívá se na Shinjiho a pomalu se k němu rozejde. Kuran se ani nesnaží utéct.
"Tohle, že je viník všeho, Shinji Otomamo? A co ty?! Kdo toto vymyslel a naverboval vojáky? Že by syn předchozího vůdce, aby se pomstil? Opravdu jsi byl natolik bláhový, aby sis myslel, že na to nepřijdu?!" založí si ruce v bok Elizabeth a výsměšně si Shinjiho měří.
"To je lež!" brání se.
"Jak se opovažuješ svou Paní nazývat lhářkou?!" rozčílí se Elizabeth a rozeběhne se k němu. Zastaví se těsně před ním a plivne mu zlostně do obličeje: "Tvým trestem je smrt!" všichni zděšeně vytřeští oči ale než však stačí cokoliv udělat vytáhne Elizabeth zpod korzetu dřevěný kůl a vrazí ho Shinjimu do srdce. Ten ztuhne v bolestném výrazu a následně se rozsype v prach. Elizabeth se postaví na jeho křeslo.
"Kdo další, si přeje poznat můj hněv?! Takto dopadnou všichni zrádci, kteří budou jednat proti vůli, nebo za zády, své Paní!" zakřičí a seskočí směrem k nám. Poklekne ke Kuranovi a chytne ho za bradu a sehne se asi pět centimetrů od jeho tváře.
"Neboj, na tebe jsem nezapomněla. Stráže?! Do kobky s ním, nechte ho vyhladovět! A až bude umírat, dejte mu krev!" směje se Elizabeth.
"Ne," kňuknu. To co udělal bylo strašné ale tohle si nezaslouží. Elizabeth po mně střelí pohledem.
"Nelze dělat výjimky, za své činy musí zaplatit. Není jiná cesta," štěkne po mně a já nemám sílu ani chuť ji odporovat. Ke Kuranovi přijdou stráže a odvedou ho skrytými dveřmi pryč.
"Novým vedoucím Rady jmenuji toho, kdo mi v následujícím měsíci prokáže nejvíce náklonnosti, ochoty, poddanosti a upřímnosti! A nyní připravte do dvou hodin obrovskou hostinu pro naše přátele a mou rodinu! A nezapomeňme, že jsou to lidé, takže se podle toho také budeme chovat, na krev použijte neprůhledné číše a použijte krev zvířecí!" přikáže Elizabeth a otočí se směrem k nám a usměje se.
"A nyní nás omluvte, musíme se jít připravit," houkne přes rameno a niž by jim věnovala jediný pohled vyjdeme ze dveří. Jakmile zaklapnout Elizabeth se o ně unaveně opře.
"No," povzdechne si, "šlo to líp než jsem čekala," usměje se na nás a já se jí snažím úsměv oplatit. "Trefíte k sobě do komnat? Teď už by vám tu nic hrozit nemělo a já se musím jít nutně převléct," zašklebí se na svoje šaty. "Moje nejoblíbenější." Najednou se Alex vedle mě zasměje, pustí mě tak náhle, že se musím chytnou Marka abych nespadla a chytí svou sestru do náručí a třikrát se s ní zatočí dokola.
"Sestřičko!" zasměje se šťastně.
"Taky jsi mi chyběl bratříčku," špitne Elizabeth a políbí Alexe na tvář a opět ho obejme.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Klikni! =)))

Click

Komentáře

1 Kolda | E-mail | Web | 13. prosince 2010 v 6:41 | Reagovat

Uf, tak jsou z toho venku..=) Ne, že by mi Kurana nebylo líto, ale..vlastně není, zaslouží si to, pitomec! Konečně jsou všichni spolu a v pořádku, tak se mi to líbí =)

2 Verka | 13. prosince 2010 v 18:41 | Reagovat

Krasny dielik :) Som zvedava, co si na nich vymyslis teraz :D

3 michka | Web | 13. prosince 2010 v 20:38 | Reagovat

Dobře, jenom do těch hajzlíků! xD Elizabeth se mi líbí čím dál víc, fakt xD. Rozhodně se těším na další kapitolu =)

4 upiirek | Web | 17. prosince 2010 v 22:55 | Reagovat

wow, ty jsi nepřeháněla, je to úžasný překvápko, unavená jak jsem a zhltla jsem to, super!!!! snad zatím nejlepší! mám z něj fakt radost... =) =) =)

5 Akka | Web | 18. prosince 2010 v 17:19 | Reagovat

tuhle kapitolu jsem precetla jednim dechem :-D akorat jsem si nejak neneasla cas napsat komentar, tak to ted napravuju - doufam, ze mi to odpustis ;-) snad uz na tom jsi lip a kez by pres vanoce pribyla dalsi kapitola :-)

6 Pluviassol | Web | 19. prosince 2010 v 19:40 | Reagovat

Kolda: sakra chtělo by to ješě nějaký nečekaný zvrat..... =D ať nemáš takovou radost... nebo jako... chápeš... =D

Verka: Díky díky, teď to bude asi celkem nudné ale těžké na napsání, nu... nechte se překvapit... =))

Michka: já elizabeth zbožňuju, škoda, že tu má jen tak málo prostoru =))

Upiirek: já říkala, že mě to bavilo psát... =D

Akka: Jsem ráda, že se líbilo.. =)) nový dílek bude po novém roce, protože 23. odjíždím na chalupu, kde se zahrabu do maturitních otázek a vyhrabu se na silvestra.. =D a bohužel tam nemám net.. =)) ale pokusím se napsat něco dlouhého a záživného.. =D protože teĎ to na mě dýchá nudou =D

7 upiirek | Web | 21. prosince 2010 v 15:52 | Reagovat

treba ti vyjde v budoucnu spin-off jen o Elizabeth... nee vubec na tebe netlacim! =D

8 Kolda | E-mail | Web | 22. prosince 2010 v 18:54 | Reagovat

No, nějaký zvrat tam můžeš dát, ale ať jsou pořád spolu a šťastní! xD Prý ať nemáš takovou radost,..no děkuju.. =D Nee, chápu to=)

9 007 | Web | 2. ledna 2011 v 11:08 | Reagovat

Ahoj,mam moc ráda tfd,ale sem teprf u 17 části.tedy chtěla bych být,ale bohužel,já jí tam nemam!!je tam nejdřív část 16 a potom hned 18!!prosím,rychle dodej 17. jinak se nedočkavostí zblázním!! :-D

10 Pluviassol | Web | 2. ledna 2011 v 15:18 | Reagovat

Ahoj, ona tam fakt není? =D tož to sem se možná uklikla,... =D ale spíš ti pošlu celou povídku.. =D dej mi mail.. ;)

11 007 | Web | 2. ledna 2011 v 15:44 | Reagovat
12 Dusan | E-mail | Web | 27. září 2011 v 22:38 | Reagovat

hej tak to je libovýýýýý

13 Arleneglolf | E-mail | 22. července 2017 v 13:15 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

14 Arleneglolf | E-mail | 22. července 2017 v 18:34 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

15 Sandygah | E-mail | Web | 31. července 2017 v 19:04 | Reagovat

http://www.copic-sketch.ru - городской скетчинг

16 Dol11largona | E-mail | 13. srpna 2017 v 14:19 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Приморско-Ахтарск. Решение любого вопроса по асфальтированию в Краснодарском крае. Качественно

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 7(861)241-23-45
___________________________
благоустройство привокзального района
адрес и телефон благоустройство
люди на благоустройство
благоустройство могилы в ярославле
благоустройство территории относится к

17 Geleswem | E-mail | Web | 26. září 2017 v 1:22 | Reagovat

cialis soft 100mg australia

      <a href=http://cheapjicialis.com/>cialis coupon</a>

    <a href="http://cheapjicialis.com/">cialis online</a>

    erfahrungen cialis einnahm

18 AlysonJxe | E-mail | Web | 9. října 2017 v 1:13 | Reagovat

Hey all! Recently I have been fighting with a lot of Problems. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramal-tablete>read more</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

19 AlysonGsp | E-mail | Web | 11. října 2017 v 15:33 | Reagovat
21 BethanyFxz | 29. října 2017 v 23:45 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week summer. Plus the university exams are nearing, it will be a stretch. I am already freaking out maybe I should <a href=http://juegosfriv.eu/profile/fawnbeaudoi.html>website</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

22 Josephexede | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 17:39 | Reagovat

Сайт-аутсайдер – выброшенные для ветер казна и время. Как привлечь клиентов, чем заинтересовать заказчиков и ровно безвыездно это вовлечь в электронные формы знают сотрудники нашей компании, которые навеки рады новым интересным задачам, способны встречать общий мнение с самыми экспрессивными заказчиками и всегда рады помочь развитию деятельных фирм.

<a href=http://realpav.ru/>продажа сайтов в Балашихе</a>

23 Tyurikovwem | E-mail | Web | 5. září 2018 v 15:49 | Reagovat

generic viagra 16

<a href=http://viagrasofttabsrx.com/>viagra soft tabs</a>
    <a href="http://viagrasofttabsrx.com/">viagra</a>

viagra canada prescription

24 ShaylaXfnhf | E-mail | 11. října 2018 v 23:32 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama