Prosinec 2010

Time for driving - část 40.

12. prosince 2010 v 18:59 | Pluviassol |  → Time for driving (moje povídka)
Ahojky! =))
Konečně! =)) Jsou toho zhruba dvě stránky a myslím, že se vám to bude líbit... =)) Přijemné početeníčko! =))

"Hotovo, můžeme jít," usměje se a natáhne ke mně ruku. Opatrně se kymácím na nebezpečně vysokých podpatcích a přidržuju si sukni. Mám pocit, že nedojdu ani ke dveřím. Slyším jak Elizabeth otevře ale nedívám se, hlavu mám skloněnou a kontroluju každý svůj krok, abych neupadla, když se nade mnou ozve hlas, který bych poznala kdekoliv.
"Simonko," vydechne Alex a mně vyletí hlava vzhůru.
"Alexi!" zapištím jako potrhlá šestnáctka a vrhnu se mu kolem krku. Chytne mě do drtivého sevření, že na chvíli opravdu přestanu dýchat. Jakmile trochu povolí nasaju do plic jeho vůni a omámeně vydechnu. Alex mi zaboří hlavu do vlasů a najde si cestu k mému krku a něžně mě na něj políbí.
"Musíme jít. Rada čeká," stáhne nás zpátky do reality Elizabethin hlas. Okamžitě od sebe odstoupíme a rozejdeme se za ní. Alex mi po cestě pomáhá abych neupadla. Asi v půli cesty se k nám přidá Mark. Pouze se políbíme na tvář ale nemluvíme spolu, víme, že teď padne rozhodnutí o tom, jak to s námi bude dál.


Hm... I don´t know....

3. prosince 2010 v 11:12 | Pluviassol |  Moje kecy
Hi!
Jak už říká nadpis, nevím..... Vypracovávám maturitní otázky a je toho fakt hodně, nevím jestli jsem vám to už říkala ale přidali nám jeden předmět, což je úžasný... Je toho teď moc a nestíhám školu natož povídku, do toho jsem nemocná a pořád spím, nevím čím to je.. =( Já vím, že už así to asi štve.... A mě to hrozně mrzí....