Time for driving - část 39.

2. listopadu 2010 v 14:40 | Pluviassol |  → Time for driving (moje povídka)
AKTUALIZACE:

Přidávám sem hudbu, zapomněla jsem na ni... =)))

____

Vím, není to nejdelší ale myslím, že i tak se vám to bude líbit a pokusím se co nejdřív přidat něco dalšího... =))

Když mám hotovo, sebere mi Yori ručník a zabalí mě do županu, pomůže mi vyjít ze zapářené místnosti ven, kde mě doprovodí až k posteli. Strhne ze mě i župan a navleče mě do bílé noční košilky.
Plácnu sebou do postele a už, už se chci zakrýt, když mě Yori donutí si ještě sednou.
"Co ještě?" zaúpím naprosto vyčerpaně.
"Napij se, je to polévka, ať máš alespoň něco v žaludku, neboj není to horké," slibuje mi Yori a já ji uposlechnu, abych od ní měla konečně pokoj. Usrknu si polévky a žaludek se mi bolestně sevře. Na jeden nádech celý hrníček vypiju a hned se dožaduju dalšího.
"Bylo by ti špatně," zašklebí se Yori smutně a podá mi už jen čaj, který také vděčně vypiju a poté už padnu naprosto vyčerpaná do hory polštářů a přitáhnu si peřinu až po bradu a po x dnech se konečně uvolněně ponořím do říše snů.S křikem se probudím do setmělého pokoje. Události posledních dní si vybírají svou daň a já si otřu zpocené čelo a přehodím nohy přes pelest. Unaveně se zapřu rukama o roh postele a ztěžka vydechnu. Nejsem zmatená, vím kde jsem, ale jsem vyděšená. Zamžourám do šera pokoje a pomalu se pokusím postavit. Jde mi to o poznání líp než… jak dlouho tu vlastně jsem? Pomalu přejdu k oknu a vyhlídnu ven. Do očí mi zasvítí měsíc a oči mi sjedou na nádherný park pode mnou, kde se prochází snad patnáct párů. Ženy v princeznovských šatech zavěšené do rámě mužů ve fraku. Ustoupím úlekem, když mi dojde, že to všechno jsou upíři.
"Už jsi vzhůru?" ozve se za mnou a já leknutím nadskočím.
"Elizabeth," vydechnu vyděšeně a ruku si přiložím na hruď. Mé srdce bije jako by se chystalo vydat svůj poslední úder.
"Promiň, nechtěla jsem tě vylekat. Každou noc vás chodím kontrolovat. Někdy i přes den ale to vám nehrozí nebezpečí, většina nás totiž spí. Nepotřebujeme to ale je to pohodlnější," usměje se na mě mile Alexova sestra.
"Jak dlouho tu jsem?" zeptám se jí.
"Od té doby co jsem vás našla uběhlo pět dnů, dnes se koná soud s radou, takže veškerá vysvětlení a otázky musíme nechat na později," zachmuří se Elizabeth a přejde ke skříni. "Měla by ses jít vykoupat, poté ti pomohu s oblečením a líčením. Jdi," poručí mi a já se nesnažím odporovat. Pomalu odcupitám do koupelny, kde si dám rychlou koupel a pořádně si vyčistím obličej. Ve chvíli, kdy zastavím vodu se ozve zaklepání a Elizabeth bez vyzvání vběhne dovnitř, v náruči má nádherné vínové šaty s korzetem.
"Do tohohle mě chceš navléct? Vážně?" hledím nevěřícně na šaty, které drží v ruce.
"Je to nutnost, musíš splynou. Nebo spíš vyniknout ale v našem světě platí naše pravidla a to i co se týče oblékání v tomto hradě," vysvětluje mi Elizabeth zatím co po mně hází vybrané spodní prádlo. Shodím ze sebe košilku a navléknu se do podávaného oblečení.
Jakmile se opět narovnám navleče mi přes hlavu obruče na sukni a hned za nimi následuje nádherná saténová sukně se dvěma krajkovými volány na jejím konci. Upraví mi sukni, zapne a než stačím cokoliv říct mám kolem hrudi korzet.
"Drž," poručí a já chytím lem korzetu a cítím razantní tahání, když mi jej zavazuje. Chci zakřičet, že nemohu dýchat ale myslím, že by to stejně nebrala na vědomí, proto raději mlčím a snažím se neomdlít. Vršek korzetu zdobí stejná krajka jako na volánech a zbytek je jako by jemně překládaný.
"Skoro dokonalé," usměje se Elizabeth a hodí po mě šál, který si dám kolem ramen. Vyjde ven a já jdu odevzdaně za ní.
Před koupelnou na mě čekají boty na jedenácti centimetrových jehlách, zděšeně na ně vytřeštím oči.
"Zbláznila ses, vždyť s tom neujdu ani metr!" šílím při pouhém pohledu na boty. Elizabeth se pouze zasměje se přistrčí mi boty pod sukni. Poraženě si je obuji a posadím se na přistrkovanou stoličku. Na chvíli mi sebere šál a stáhne mi část vlasů do drdolu a část nechá volně ležet. Poté se vrhne na můj obličej. Ruce jí kmitají jako ve zrychleném filmu a po chvíli je hotová.
"Hotovo, můžeme jít," usměje se a natáhne ke mně ruku. Opatrně se kymácím na nebezpečně vysokých podpatcích a přidržuju si sukni. Mám pocit, že nedojdu ani ke dveřím. Slyším jak Elizabeth otevře ale nedívám se, hlavu mám skloněnou a kontroluju každý svůj krok, abych neupadla, když se nade mnou ozve hlas, který bych poznala kdekoliv.
"Simonko," vydechne Alex a mně vyletí hlava vzhůru.
"Alexi!" zapištím jako potrhlá šestnáctka a vrhnu se mu kolem krku. Chytne mě do drtivého sevření, že na chvíli opravdu přestanu dýchat. Jakmile trochu povolí nasaju do plic jeho vůni a omámeně vydechnu. Alex mi zaboří hlavu do vlasů a najde si cestu k mému krku a něžně mě na něj políbí.
"Musíme jít. Rada čeká," stáhne nás zpátky do reality Elizabethin hlas. Okamžitě od sebe odstoupíme a rozejdeme se za ní. Alex mi po cestě pomáhá abych neupadla. Asi v půli cesty se k nám přidá Mark. Pouze se políbíme na tvář ale nemluvíme spolu, víme, že teď padne rozhodnutí o tom, jak to s námi bude dál.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni! =)))

Click

Komentáře

1 verca | 2. listopadu 2010 v 17:06 | Reagovat

skvely dielik :-) dufam ze ten sud dopadne dobre... ;-)

2 Akka | Web | 3. listopadu 2010 v 12:11 | Reagovat

huraaaaa :-D to cekani se vyplatilo, ale presto doufam, ze nas na dalsi dilek uz nenechas cekat tak dlouho :-) jinak krasna kapitola, jsem zvedava co se u soudu dozvi :-)

3 upiirek | Web | 3. listopadu 2010 v 16:03 | Reagovat

stihla =)) super díl, úplně vidim ty šaty a lituju Simi, že v nich musí přežít soud! =D jsem ráda že se ti pokráčko povedlo napsat ;)

4 Michka | Web | 7. listopadu 2010 v 22:15 | Reagovat

wow, ani nevíš, jak moc jsem za nový díl ráda =) je úžasný (a obdivuju Simi, že zvládla chodit na těch botech, fakt xD)... rozhodně se těším na další =)

5 Arleneglolf | E-mail | 22. července 2017 v 4:23 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

6 WriteEssay | E-mail | Web | 25. července 2017 v 12:35 | Reagovat

Write My Essay - EssayErudite.com

Fed up of typing "who can write my essay" in the search bar?
Would you like to have a reliable helper always by your side?
Our website will come as an excellent solution to <a href="https://essayerudite.com/write-my-essay/" />write my essay</a>

7 EssayForMe | E-mail | Web | 25. července 2017 v 17:36 | Reagovat

We Can Write Your Paper For You - EssayErudite.com

Can You <a href=https://essayerudite.com/write-essay-for-me/>Write My Essay for Me</a> ? How many times do students worldwide ask this question without finding an answer?
We'd rather not check the official statistics. At the same time, essays appear to be probably among the most popular academic assignments.
Students from various education establishments need to complete them constantly. If you are among those lucky ones, feel free to contact our customer service department and opt for an <a href="https://essayerudite.com" />essay writing help</a>

8 FlossieMed | E-mail | 26. července 2017 v 6:10 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

9 CarolynPef | E-mail | 4. srpna 2017 v 21:57 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

10 Avia777Sa | E-mail | 16. srpna 2017 v 13:26 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

авиабилеты дешево прямой
дешевые авиабилеты москва симферополь
купить авиабилеты дешево аэрофлот официальный сайт москва
яндекс7авиабилеты купить онлайн дешево
авиабилеты онлайн дешево купить москва s7

11 MariaLidE | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 5:41 | Reagovat

Хотели бы как-то разнообразить сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений помогут игрушки для взрослых

Один из самых распространенных методов достичь сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью легко добиться дополнительной симуляции особо чувствительных зон. Только не используйте его в одиночку, доверьтесь своему любимому. Это упрочит вашу эмоциональную связь и поможет стать более раскованными и открытыми друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены эрекционные кольца, наручники, различные стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы точно сможете отыскать то, что придется по вкусу вам обоим.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>,фаллоиммитаторы, и другие игрушки для взрослых можно в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

12 Avito77Buh | E-mail | 24. září 2017 v 23:46 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

пакеты размещения объявлений +на авито
аккаунты авито купить c баланс
авито пакеты размещений
кроссовки нью баланс авито
авито саратов

13 Avito888Buh | E-mail | 25. září 2017 v 3:32 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

вещи пакетом +для новорожденного авито
авито частные бесплатные
купить рейма авито со скидкой зима
продам аккаунты авито +с балансом
авито москва

14 Avito321oi | E-mail | 29. září 2017 v 0:09 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам нужны конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как можно заработать деньги на авито
поменять аккаунт в авито
авито аккаунты бесплатно
аккаунт мир танков авито
как поменять номер на авито если аккаунт удален

17 Josephexede | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 17:32 | Reagovat

Сайт-аутсайдер – выброшенные для ветер деньги и время. Наравне привлечь клиентов, чем заинтересовать заказчиков и наравне все это вовлечь в электронные формы знают сотрудники нашей компании, которые всегда рады новым интересным задачам, способны найти соединенный взгляд с самыми экспрессивными заказчиками и постоянно рады помочь развитию деятельных фирм.

<a href=http://realpav.ru/>раскрутка сайтов в Балашихе</a>

18 Justintop | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 20:05 | Reagovat
19 dafatom | E-mail | Web | 12. února 2018 v 8:14 | Reagovat

taking more than 1 viagra
<a href=http://www.viagrabs.com>imp source</a>
what doctor do i see for viagra
<a href="http://viagrabs.com">click</a>
puscifer v is for viagra remixes

20 Larrychesy | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 15:38 | Reagovat

http://www.hazelkaneswaran.ie/component/k2/itemlist/user/150701  смотреть лучший сериал 3 бесплатно   сериал новый мир полный фильм  http://www.goshornstepbystep.com/component/k2/itemlist/user/629801

21 Charleswew | E-mail | Web | 6. července 2018 v 14:13 | Reagovat

http://www.peluqueriashangara.com/component/k2/itemlist/user/1764699  кино онлайн 2014   скачать фильм бесплатно на телефон андроид  http://logotypexperten.se/component/k2/itemlist/user/38987

22 Svetascew | E-mail | Web | 23. září 2018 v 8:30 | Reagovat

Перевод видео на более чем 100 языков мира. Все ещё ищите кто сможет выполнить правильный перевод? Обратитесь к нам! Мы делаем свою работу лучше многих российских бюро переводов, ведь мы - европейская компания! Высокое качество перевода - это наше преимущество перед другими центрами переводов.

<a href=https://sloovo.com/ru/languages/Nemeckij-jazyk.php>перевод на немецкий</a> и не только. Компания Sloovo успешно существует на рынке не первый год. За это время компания хорошо зарекомендовала себя в сфере оказания лингвистических услуг во многих странах, как одна из многочисленного числа компаний, оказывающих схожие услуги частным лицам, а также юридическим лицам и ИП. К нам обращаются снова и снова, рекомендуют бюро переводов Sloovo своим друзьям и знакомым.

Почитать более подробно, ознакомиться с ценами, отзывами можно перейдя по ссылке:  
<a href=https://sloovo.com/ru/biblioteka.php?type=perevod&category=osobennosti-perevoda&url=perevod-na-farsi-osobennosti>https://sloovo.com/ru/biblioteka.php?type=perevod&category=osobennosti-perevoda&url=perevod-na-farsi-osobennosti</a>
Компания выполняет переводы любой сложности и любого объема, качественно и в срок! Для расчета стоимости необходимо выслать файл(ы) на почту или заполнить соответствующую форму на сайте.

23 AndrewNat | E-mail | Web | 25. září 2018 v 16:45 | Reagovat

Hello! <a href=http://viagra-freetrial.com/>viagra com free offer</a> beneficial web page

24 Manmyovric | E-mail | 25. září 2018 v 23:12 | Reagovat

BAROMETER International Bar Show уже меняет барную историю страны. Именно на нашем фестивале состоится запуск в Украине одного из самых значимых коктейльных конкурсов – Diageo World Class. Кроме того, 30 октября у нас пройдет четвертьфинал Bacardi legacy cocktail competition. Это большое событие для всех профессионалов индустрии и барменов, которые хотят изменить свою жизнь.
Мы гарантируем, что у нас на фестивале ты встретишь всех своих знакомых, с которыми уже давно договаривался «увидеться и пропустить по стаканчику». Так что смело говори всем: до встречи в зоне баров на BAROMETER International Bar Show!
Заказать билет за 200 грн. на барный фестиваль   BAROMETER International Bar Show  Вы можете у наc на сайте https://barometer.show/ru/#speakers Скидки для большой компании!

25 allenzy1 | E-mail | Web | 1. října 2018 v 13:12 | Reagovat

Started unusual spider's web project
http://date.top.yopoint.in/?gain.esmeralda
  bbw finder freedating sites social media sites for business online dating profiles for women make money affiliate marketing

26 joesn2 | E-mail | Web | 2. října 2018 v 10:18 | Reagovat

My contemporary pron blog    
http://gaystory.sexblog.pw/?facebook-zoey
  diana faucet mature image kinder porn my wife put her dildo in my ass incesto mama ensena a su hijo

27 diannetj1 | E-mail | Web | 2. října 2018 v 15:25 | Reagovat

Perfectly started supplementary protrude:
http://aida.web.telrock.net

28 randiij3 | E-mail | Web | 2. října 2018 v 18:19 | Reagovat

My new website:
http://china.and.porn.erolove.top

29 rafaeldd2 | E-mail | Web | 6. října 2018 v 0:17 | Reagovat

My cool describe:
http://ron.go.telrock.net

30 irinVus | E-mail | 10. října 2018 v 4:02 | Reagovat

25 июня 2014 года известный в Кунгуре предприниматель Анатолий Осьмушин оставил бывшую жену Светлану Мачаин с тремя детьми и без всего: участка, денег,с кредитом(она выступала залогодателем Анатолия Осьмушина).
Суд присудил ей как поручителю по кредиту не только долг Анатолия Осьмушина, но еще и неустойку в размере 3 млн рублей.
Все имущество Светланы забрали как залоговое.
Анатолий Осьмушин г. Кунгур остался безнаканным.

31 Joshuadorry | E-mail | Web | 21. října 2018 v 12:39 | Reagovat

台北-中和【均媄醫美診所】─台北微整形、童顏針、玻尿酸最推薦的醫美診所! http://micro-plastic.com/

32 mattiefl18 | E-mail | Web | 22. října 2018 v 1:10 | Reagovat

My unheard of trap project:
http://poorn.hu.sexgalleries.top

33 magdalenajk3 | E-mail | Web | 25. října 2018 v 20:24 | Reagovat

New sovereign porn area  
http://mature.xblog.in/?alisa
  erotic comments erotic star free pornography.com erotic photographic art adult fiction erotica

34 arlenemy11 | E-mail | Web | 26. října 2018 v 17:06 | Reagovat

Erotic pictures blog    
http://teenlesbians.xblog.in/?age_essence
  black 17 year taking big dick sex porn animal amatoriali nude it milking tits tube

35 elisefj18 | E-mail | Web | 27. října 2018 v 2:37 | Reagovat

Pron blog site  
erotic witch erotic scenes free erotic wallpapers mature sex greek erotic    
http://hentai.erolove.in/?jada  ;
  erotic literature horror erotic free sex movies online adults movies erotic chat

36 DennisSleed | E-mail | Web | 28. října 2018 v 20:43 | Reagovat

【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器

https://mic-shop.com/

37 IrzingLic | E-mail | 29. října 2018 v 9:12 | Reagovat

blocking viagra cialis emails
http://viagrawithoutdoctorx.com - viagra without prescription
  buy cialis
<a href="http://viagrawithoutdoctorx.com">viagra without doctor prescription usa
</a> - cialis information profile
cialis more:drug_interactions

38 kristyda16 | E-mail | Web | 2. listopadu 2018 v 2:18 | Reagovat

Stared fashionable contract:
http://free.sexy.bbw.frontend-stack.top

39 antoniobr1 | E-mail | Web | 8. listopadu 2018 v 8:05 | Reagovat

Contemporary launched porn milieu  
http://teen.porndairy.in/?jalynn
  erotic trailers erotic thrillers adultmovie erotic star erotic emoticons

40 denbow | E-mail | Pátek v 13:38 | Reagovat

Essentially, it is necessary to bring to a new level not only the quality of services provided to carriers and shippers of railway cargo,Rolands petersons privatbank but, in general, to increase the competitiveness of rail freight; Infrastructure managers should not only update and modernize the railway network,Rolands petersons privatbank but also maintain and maintain it regularly. This is the most important for the corridors of rail transport.Rolands petersons privatbank If the tracks are not serviced in this way, speed limits must be applied and the railway Rolands petersons privatbanklines will gradually die outRolands petersons privatbank

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama