Time for driving - část 38.

8. září 2010 v 20:00 | Pluviassol |  → Time for driving (moje povídka)
Taak a zatím poslední napsaná část... =)) pokusím se co nejdříve přidat další, nejpozději ji čekejte po víkendu.. =)))

"Elizabeth?" vydechne Alex a já stále nechápu. Upírka se pouze usměje a luskne prsty, zvenčí přiběhnou stráže a ona ukáže na Alexe. Okamžitě ho odpoutají a pak ukáže na mě a Marka a oni přiskočí i k nám. Jen co mě odpoutají, padnu na špinavou žíněnku a mnu si bolavé zápěstí.
"Ano bratříčku, jsem to já," usměje se upírka, klesne k Alexovi a dlouze jej obejme a políbí ho na čelo. "Co jsi to jen provedl, ty hlupáčku," švitoří mu do ucha. Nebýt to sestra, tak už asi vyletím z kůže.

"Musel jsem se pomstít, musel jsem pomstít tebe!" vydechne Alex a pohladí sestru po zádech.
"Vypadáš hrozně, co tu s tebou proboha dělali?" mračí se Elizabeth a vstane podpírajíc Alexe. "Napřed se musíte vykoupat a odpočinout si, poté si všichni promluvíme. Za pět dní se koná veřejný soud s Radou, tohle se nesmí nechat jen tak," usměje se na nás Elizabeth a kývne hlavou na dva nejbližší upíry a ti se ujmou mne a Marka.
Toho, co mne vezme do náručí, poznám, je to vysoký muž s vlasy spletenými do copu, který zatýkal Alexe v Německu. Začnu se třást po celém těle, ale nic neříkám. Vyjdeme z kobky, kde uvidíme pár pobitých upírů. Unaveně zavřu oči a nechám se nést.
Po asi tři sta krocích se vzduch kolem nás změní, udiveně otevřu oči. Nacházíme se v malém sále zdobeném vínovou a zlatou barvou. Přes těžké vínové závěsy na oknech nepronikne ani paprsek světla. V rohu na koni sálu se nachází obrovské dveře a na druhé straně je točité schodiště, které vede o poschodí výš. Vydáme se po oněch schodech a vejdeme do dlouhé asi dva metry široké chodby, ze které vede spousta dveří.
Elizabeth nás vede skoro na konec chodby, kde konečně zamíří do jedněch dveří, kde se chvíli zdrží a nakonec vyjde bez Alexe. Nás s Markem vede dál, ale hned u dalších dveří kývne na upíra, který podpírá Marka a zavede jej dovnitř, opět tam s ním chvíli zůstane a po chvíli vyjde, nechápavě na ni zírám, ale pouze zakroutí hlavou a vede nás o patro výš, kde pokyne upírovi, aby mě zanesl do pokoje, který nejspíš bude nad tím Alexovým.
Ztuhnu úžasem, když uvidím světlý pokoj laděný do modré a bílé. Upír přejde ke křeslu, do kterého mě posadí a odejde. Pokoji dominuje obrovská, dřevěná postel s nebesy. U křesla, ve kterém sedím, je malý konferenční stolek a naproti další křeslo. Po levé ruce mi plápolá dřevo zapálené v krbu, ke kterému jsou křesla natočena. V jednom rohu místnosti jsou točité schody vedoucí o patro níž a na druhé straně jsou vysoké skříně a nějaké dveře. Elizabeth se posadí naproti mně a s úsměvem si mě prohlíží.
"Nemusíš se bát," promluví něžně. "Už jste v bezpečí. Neměla jsem ponětí, že Rada vyslala loveckou výpravu na Alexe, a nebýt tvého meče, dosud bych nevěděla, že tu je. Teď si musíte všichni tři odpočinout, v této části hradu vám opravdu nic nehrozí, jsem tu jen já a mé služebné, které jsou vám k dispozici, ostatní upíři se schovávají ve staré části hradu, zde je to na ně moc světlé," zasměje se Elizabeth. "Každopádně," pokračuje ve svých instrukcích. "Přidělím ti sem jednu služebnou, která ti bude se vším pomáhat. Ty další dveře vedou do koupelny, hned přikážu, aby ti nachystala koupel," mrkne na mě Elizabeth a zvedne se z křesla. "Mimochodem ve skříni máš čisté šaty, nejsou asi stejné jako ty, na které jsi zvyklá, ale myslím, že se ti budou líbit," usměje se a zmizí mi z dohledu.
Pohledem sjedu na postel, kde uvidím lehkou bílou košilku na spaní. Pokusím se pomalu zvednout z křesla, ale nejde mi to. Ozve se nesmělé klepnutí na dveře, když v tom do dveří vstoupí malá dívenka oblečená do prostých korzetových šatů.
"Mám vám připravit koupel a poté přichystat něco k jídlu," ukloní se mi a já pochopím, že je to má služebná, ale někoho mi připomíná.
"Yori-chan?" vydechnu tiše a sama se nestačím divit, kde ta se tu bere? Je to dívka, která seděla s Yuuki v lavici a Takeshimu se líbila.
"Simona Amiru?" vytřeští na mě oči Yori a přiskočí ke mně a pevně mě obejme. Pokusím se ji od sebe odstrčit, ale překvapí mě jakou má sílu.
"Kde ty se tu bereš?" nechápu.
"Jednou, když už Takeshi zmizel z Japonska, jsem jela závody, ale nezvládla jsem drift a skončila jsem s autem v lese. Málem jsem to nepřežila, ale našel mě Kuran Nex a proměnil mě v upíra, ostatní se na něj kvůli tomu hněvali, ale nechali mě tu jako služebnou. Kde ses tu vzala ty?" dovypráví mi Yori svůj příběh.
"Můj příběh je delší a komplikovanější," zasměju se a znovu se pokusím vstát. "Docela nutně bych se potřebovala umýt a trochu prospat," povzdechnu si a Yori ke mně okamžitě přiskočí.
"Pojď, vezmu tě do koupelny," mrkne na mě a zatáhne mě do malé místnosti vedle pokoje, uprostřed stojí na nožičkách velká zdobená vana. Yori k ní přiskočí a pustí naplno vodu. Jakmile je trochu na dně nalije tam nějaký olejíček.
"Co to je?" zeptám se nechápavě a dál se rozhlížím po místnosti, na proutěném koši je přichystaná osuška a nad ním visí župan. Na druhé straně je umyvadlo s vysokým zdobeným zrcadlem.
"Bylinná směs, která ti pomůže se rychleji uzdravit," mrkne na mě Yori a pomůže mi dostat se ze zakrváceného oblečení, které následně putuje do koše. Přidrží mě, když lezu do vany.
Vydechnu úlevou, když se mé rozbolavěné tělo ponoří do horké vody, která má podivný chladivý účinek, jako máta. Všechny rány už mám zacelené ale díky séru, které nám podávali, se hojili pomalu a bolestivě a nejsou ještě zcela zahojené. Najednou na mě padne nepředstavitelná únava a já začnu usínat.
"Ne, nesmíš usnout, musíš se umýt," mluví na mě Yori a já se jí snažím poslechnout, posadím se ve vaně a natáhnu ruku po napěněné houbičce. Pomalu si začnu přejíždět po těle zatím co mi Yori umyje záda. Voda se zabarví do červena.
"Zakloň hlavu," vyzve mě Yori-chan a já ji poslechnu. Opatrně mi do vlasů vmasíruje šampón a jemně mi je umyje. Potom je ještě natře kondicionérem, který následně také umyje. Pomůže mi vylézt z vany a zabalí mě do osušky, sotva stojím na nohou. Dotáhne mě k umyvadlu a vrazí mi do ruky kartáček na zuby s pastou a já si apaticky vyčistím zuby, přičemž mi Yori vysušuje druhým ručníkem vlasy.
Když mám hotovo, sebere mi Yori ručník a zabalí mě do županu, pomůže mi vyjít ze zapářené místnosti ven, kde mě doprovodí až k posteli. Strhne ze mě i župan a navleče mě do bílé noční košilky.
Plácnu sebou do postele a už, už se chci zakrýt, když mě Yori donutí si ještě sednout.

"Co ještě?" zaúpím naprosto vyčerpaně.
"Napij se, je to polévka, ať máš alespoň něco v žaludku, neboj, není to horké," slibuje mi Yori a já ji uposlechnu, abych od ní měla konečně pokoj. Usrknu si polévky a žaludek se mi bolestně sevře. Na jeden nádech celý hrníček vypiju a hned se dožaduju dalšího.
"Bylo by ti špatně," zašklebí se Yori smutně a podá mi už jen čaj, který také vděčně vypiju a poté už padnu naprosto vyčerpaná do hory polštářů a přitáhnu si peřinu až po bradu a po x dnech se konečně uvolněně ponořím do říše snů.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Klikni! =)))

Click

Komentáře

1 Akka | Web | 9. září 2010 v 10:16 | Reagovat

Skandalni odhaleni :-) doufam, ze yori simone nic neprovede... Tesim se na dalsi :-)

2 upiirek | Web | 12. září 2010 v 8:57 | Reagovat

a po kterým víkendu? =D dělám si srandu... ;)

3 Akka | Web | 20. září 2010 v 18:17 | Reagovat

mozna to byl prihodny dotaz... po jakem vikendu ze jsi to myslela? ;-) ale budu se snazit byt trpeliva, dej si klidne nacas ;-) (ale hlavne ne moc dlouho) :-D

4 Arleneglolf | E-mail | 22. července 2017 v 1:08 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

5 FlossieMed | E-mail | 25. července 2017 v 21:36 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

6 Aaaucetrils | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 17:31 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

7 CarolynPef | E-mail | 5. srpna 2017 v 16:13 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

8 CarolynPef | E-mail | 6. srpna 2017 v 3:03 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

9 Avito777Fefe | E-mail | 16. srpna 2017 v 2:06 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито детские вещи пакетом омск
авито омск
акции авито цена
авито сургут бесплатные объявления
авито бесплатно

10 Avia777Sa | E-mail | 16. srpna 2017 v 19:22 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

покупка авиабилетов онлайн дешево s7
дешевые билеты +на самолет акции туда
авиабилеты онлайн недорого
+есть ли скидки +на авиабилеты детям
авиабилеты дешево аэрофлот официальный

11 DannyEmics | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 17:04 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

12 Avito77Buh | E-mail | 24. září 2017 v 21:23 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

нью баланс авито москва
авито рубцовск доска бесплатных объявлений
авито саратов
объявление +на авито бесплатно +и без регистрации
авито со скидкой

13 Avito123Crex | E-mail | 25. září 2017 v 20:30 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам нужны определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито
________

игрушки пакетом +на авито
авито детские вещи пакетом омск
авито краснодарский
авито томск доска бесплатных
купить акции авито

14 AlysonNdc | E-mail | Web | 9. října 2017 v 4:40 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrific experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stories and whined about his sleeplessness. I totally told him to <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/what-class-is-tramadol>url</a> and deal with it.

15 Dol77larTola | E-mail | 14. října 2017 v 16:02 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

18 CharlieDug | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 14:08 | Reagovat

<a href=https://moscownasutki.wordpress.com/>Москва квартира на сутки дешево</a>

19 Josephexede | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 17:28 | Reagovat

Сайт-аутсайдер – выброшенные для ветер казна и время. Как привлечь клиентов, чем заинтересовать заказчиков и сиречь безвыездно это вовлечь в электронные формы знают сотрудники нашей компании, которые ввек рады новым интересным задачам, способны встречать общий мнение с самыми экспрессивными заказчиками и издревле рады помочь развитию деятельных фирм.

<a href=http://realpav.ru/>стоимость раскрутки сайта в Балашихе</a>

20 LolaWus | E-mail | 17. března 2018 v 1:34 | Reagovat

Hi everyone! Recently I have been dealing with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well <a href=http://beltwaybargainmom.com/sss/tramadol-klonopin>source</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

21 ValeriaGzv | E-mail | 17. března 2018 v 2:27 | Reagovat

Hey everyone! Lately I have been dealing with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=http://www.bcn.com/fff/can-you-take-ativan-while-breastfeeding>link</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

22 LesaJrf | E-mail | 19. března 2018 v 3:02 | Reagovat

Hello all! Lately I have been fighting with a lot of Problems. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=https://www.cringletie.com/home/tmp/how-to-make-klonopin-hit-harder>source</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

23 LesaFtb | E-mail | 3. května 2018 v 3:13 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a very bad experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and cried about his wakefulness. I totally told him to <a href="https://www.uni-due.de/zfh/events/uni/what-kind-of-drug-is-phentermine.html">what kind of drug is phentermine</a> and deal with it.

24 LesaZny | E-mail | 7. května 2018 v 20:59 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stories and whined about his wakefulness. I totally told him to <a href=http://www.buinzoo.cl/wp-content/uploads/media/valium-prescribed-for>Contact</a> and deal with it.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama