Duben 2010

Time for driving - část 33. (začátek)

19. dubna 2010 v 21:39 | Pluviassol |  → Time for driving (moje povídka)
Zde je slibovaná krátká část.. =))

"Další infarkt, nevypadá to dobře," zatne Mark zuby a já poznám, že už se nemám dál vyptávat. Vím naprosto přesně jak se cítí. Má jet pomoct svému nastávajícímu švagrovi a ochránit tak i svou sestru nebo zůstat matce po boku a pomoct svému otci?
"Nemusíš se mnou jezdit. Zůstaň tu, pomoz tátovi," skloním hlavu a část mě si přeje, aby jel se mnou a druhá část, aby zůstal.
"Táta se z toho dostane, už jednou to zvládnu, nevidím důvod proč by to neměl zvládnout podruhé. Jedu s tebou, musím tě chránit," procedí skrz zaťaté zuby a vypadá to jako by o pravdivosti svých slov musel přesvědčit spíš sebe než mě.
"Díky," řeknu dojatě a pohladím ho po ruce. Jemně se usměje a dál se soustředí na cestu. Během půl hodiny jsme na letišti, kde snad hodinu čekám než Mark zařídí vše potřebné.
Když konečně přijde nese štos papírů a strčí mi je pod nos.
"Podepiš to," přikáže a já bez váhání začnu podepisovat.

I have a BIG problem 2.

18. dubna 2010 v 21:15 | Pluviassol |  Moje kecy
Hi!
Uh... Odkud začít... Snad.... Na zamilovanost by měli vydávat příručku.... V pátek jsem si nachystala na postel notebook do brašny.. Ještě jsem si rychle stahovala seriál! A víte co? Všechno jsem to nechala doma, takže nová část přibude ještě dnes ale jen ta jedna stránka a já se během tohoto týdne pokusím něco napsat, PROTOŽE: ve čtvrtek nastupuju do nemocnice na jeden lehký zákrok ale tak týden budu nepoužitelná a nevím do jaké míry bych mohla psát...
No... uvidíme jak to bude, pokusím se psát něco na papír ale fakt netuším jak budu použitelná... Nezlobte se... =))

Toliko moje dnešní novinky... 

Pluviassol

Longer or shorter?

14. dubna 2010 v 7:13 | Pluviassol |  Moje kecy
Hi!
Obracím se na vás s otázkou. Mám napsanou asi stránku a nevím, kdy se zase ke psaní dostanu, je možné, že až o víkendu. 
Takže: chcete kratší část nebo delší část? =))  Mně je to v podstatě jedno, vyberte si.
A je tu ještě jedna věc:
VŠEM DĚKUJI ZA PODPORU! Vaše komentáře mě ženou dál, jste neuvěřitelnou podporou, cením si vás.. =))

xoxo Pluviassol

Time for driving - část 32.

5. dubna 2010 v 21:14 | Pluviassol |  → Time for driving (moje povídka)
Hi!
Měsíc.... Měsíc mi trvalo než jsem napsala novou část... Tak moc se stydím! A obdivuji ty, které tato povídka stále baví... Moc se vám všem omlouvám... Původně sem měla napsat Kira-chan zprávu o mém nedostatku času ale měly jsme nějaký problém s heslem a pak na to zapomněla... Prosím... Moc vás prosím omluvte mou tvůrčí krizi... Vím co bude potom ale nevím co bude teď... měla jsem velký problém dostat se tam, kde jsem teď...
Každopádně moc děkuji za vaši podporu a výjimečně sem dávám pokráčko bez korecke.

xoxo Pluviassol

Ohromí mě, jak moc mne láká ho zabít. Potrestat ho za jeho činy, protože tohle není jeho první oběť. Zhluboka se nadechnu a aniž bych si to uvědomovala, se začnu soustředit na jeho vnitřní zásoby energie a pomalu je začnu vysávat, jako když rozsypete strouhanku a vytáhnete si na ni ruční vysavač a pomalu ji odsáváte.
Muž okamžitě pustil dívku, která s křikem utekla, a zhroutil se na zem. Ležel nehybně na zádech a chroptěl, snažil se popadnout dech ale neměl dost sil.
"Simonko, dost!" rozezněl se mi v uších strhaný a přesto tak líbezný hlas.
"Alexi?" vydechla jsem v duchu, oči stále zavřené, abych nenarušila to spojení. Cítím Alexovu přítomnost, je zesláblí a unavený.
"Nech ho žít. Nejezdi do Japonska, je to past, Rada tě chce chytit," dostane ze sebe Alex z posledních sil.