Březen 2010

Sorry for my inactivity

25. března 2010 v 10:10 | Pluviassol |  Moje kecy
Hi!

Připadám si naprosto hrozně, když se vám tu musím zase omlouvat, za svou nečinnost. Nedostatek času je příšerný a o víkendu nebyla nálada. V pátek jsem byla na křtu desky Last Generation od Rattle Bucket a v sobotu bylo doma rušno kvůli mě (podrobnosti po mně prosím nechtějte) a v neděli jsem byla u jedné paní kvůli firmě Akuně, jejíž produkty budu časem nabízet a prodávat a teď je začínám brát.
Hrozně mě mrzí, že nemám nic nového o víkendu se pokusím něco sesmolit ale raději nic neslibuju... =))

xoxo Pluviassol

Death is just the beginning?

17. března 2010 v 10:23 | Pluviassol |  Moje kecy
Hi!
Chci se moc, moc omluvit, že jsem po víkendu nic nepřidala ale můj víkend vypadal asi následovně: v pátek jsem byla do noci na plese; v sobotu jsem byla do noci na pohřbu; v neděli jsem byla na návštěvě u babičky... Nebyl čas ani nálada na psaní a vzhledem k tomu, že jsem si teď uvědomila hodně nedostatků mé povídky, bude to teď těžké, tak se nezlobte... ;)

xoxo Pluviassol

Time for driving - část 31.

9. března 2010 v 17:22 | Pluviassol |  → Time for driving (moje povídka)
Hi!
Opět nová část.. =)) Musím se přiznat, že teď mi to psaní vůbec nešlo a bylo to dané tím, že jsem se moc rychle přibližovala k bodu, po který jsem to měla namyšlené ale ne domyšlené.
Musím moc poděkovat jednomu kamarádovi, který mi neuvěřitelně pomohl a dal spoustu námětů k přemýšlení, ale co je hlavní, pomohl mi vymyslet co dál.. =)) Ještě to bude chtít doladit ale možná mám i materiál pro TfD 2 pokud nějaké bude... =)) Musím si to nechat proležet v hlavě a uvidí se... =))
Každopádně je tu možnost, že budu pár částí vyšperkovávat, takže pokud se něco takového stane, budu vás informovat.. =))

Příjemné počtení.. =))

"Soustřeď se, snaž se uspořádat, ukáznit, svou mysl. Dýchej zhluboka, mělce," ztiší hlas Mark a já se v duchu ušklíbnu. Tomu se to kecá, ale poslechnu ho. Po chvíli cítím, že dokážu vše rozpoznat lépe. Jednotlivé energie od sebe dokáži oddělit a lokalizovat. Vím přesně, kde se nachází Yuuki i Takeshi. Proč mi tohle vše neukázal Alex dřív.
Při vzpomínce na něj mi v mysli vyvstane obraz špinavého muže připoutaného těžkými okovy ke zdi. Bezvládně visí na zdi, oblečení má nasáklé krví. Z ničeho nic mu vystřelí hlava vzhůru a podívá se přímo na mě.
"Simonko," vydechne a já hrůzou vytřeštím oči.
"Co se děje?" strachuje se Mark. Celá roztřesená se chytím jeho ruky a začnu ji nervózně drtit v sevření.
"Viděla jsem Alexe. Promluvil na mě, jako bych tam byla. Vypadal," nedokážu doříct a rozpláču se.
"Vycítil tě. I přes takovou vzdálenost jsi ho dokázala najít. Neuvěřitelné," kroutí hlavou Mark.
"Ale co mám dělat?" rozpláču se ještě víc.
"Nic. Pojedu s tebou, budu tě krotit v rychlosti a síle. Časem se sama naučíš nerozbít vše kolem a utlumit hlasy v hlavě. Yuuki s Takeshim naštěstí teď mlčí, jinak bys jejich hlasy slyšela jako by stáli vedle tebe," mrkne na mě Mark.
"Nemůžu tě vystavovat takovému nebezpečí," zakroutím hlavou, když se konečně uklidním.
"Máš pravdu, nemůžeš. Ty musíš," řekne Mark a pomůže mi na nohy. Ohne se pro meč a podá mi ho.
"Díky," pípnu a nechám se odtáhnout do pokoje, kde pro něj objednáme další letenku.

Time for driving - část 30.

5. března 2010 v 13:53 | Pluviassol |  → Time for driving (moje povídka)
Hi!
Konečně nová část. Omlouvám se, že mi to tak dlouho trvalo ale bylo to dané tím, že jsem spletla sama sebe a nevěděla jsem jak dál pokračovat, neskutečně moc mi pomohla Upiirek, která je nyní mou korekturkou, takže VÍTEJ! =)) a také velké díky patří Michce, která mi pomohla s jednou částí. Teď to bude fungovat tak, že Upiirkovi pošlu novou část, ona ji opraví a co nejrychleji pošle zpět.
Doufám, že se vám nová část bude líbit, dala mi dost práce....

Pluviassol

Vylezu ze sprchy a do sucha se vydrhnu ručníkem a obleču se. Jednou rukou setřu kousek zrcadla a zadívám se na sebe.
"Nesmíš to vzdát!" poručím si a bez dalších okolků vylezu z koupelny. Yuuki se po mně ani nepodívá, když letím k Alexovi do pokoje. Zabouchnu za sebou dveře a mrknu na hodiny. Poledne.
"Tak co teď?" mumlám si nahlas. "Sakra Alexi, musel jsi přece mít nějaký plán!" povzdechnu si a otevřu první skříň, kterou mám po ruce a začnu se v ní přehrabovat, když na jejím dni narazím na něco ostrého, studeného. Pomalu onu věc vytahuji a v závěsu za ní jde ještě jedna podlouhlá věc, která je k ní připevněna.
"Alexi," vydechnu užasle a zároveň nechápavě, když se mi v rukou objeví překrásný úzký meč, který jistě není výstavní.

I don´t know

4. března 2010 v 19:36 | Pluviassol |  Moje kecy
Hi!
mrzí mě, že mi to tak dlouho trvá ale strašně jsem si to zkomplikovala a nebýt Upiirka tak jsem se asi ani nepohla dál, takže veškeré díky patří jí! Každopádně mi moc pomohla, dneska něco splácnu a pošlu jí to na korekci, ona to ještě nevím, ale asi jí s tou korekcí budu otravovat dost často, protože zná většinu mých plánů co dál, no uvidíme jak se na to bude tvářit.
Jsme domluvené, že mi pokráčko zítra pošle nazpět takže pokud nebude problém tak to sem přihodím.. ;o)

Pluviassol