Květen 2009

Muse - 2. část

29. května 2009 v 15:31 | Pluviassol |  Muse (moje povídka)
Takže tu máme další pokráčko, snad se bude líbit.. =))
"Bene!" zaskučím pro změnu já. Naposledy, když u nás spali to dopadlo katastrofálně. Byli tu všichni; Ben, Ian, Aaron, John, Dom, Chris a samozřejmě i Matt. Dominic s Aaronem řešili bubny, jak je mít dobře rozestavěné, aby je neboleli záda. Pak se dohadovali čí paličky jsou lepší, což skončilo tím, že je po sobě začali metat. John s Chrisem se hádali, jestli je lepší pětistrunná basovka nebo čtyřstrunná (v tu chvíli jsem s děsila, aby nezačaly létat basovky). A Matt s Ianem si zalezli do naší provizorní zkušebny a hráli tam na kytary. Ben se se mnou snažil bavit o zpívání ale moje odpovědi tipu: aha, hm, fakt?; ho zřejmě moc neuspokojovali, protože se odebral do zkušebny za Mattem a Ianem a já tak zůstala na ocet a šla jsem spát. Ráno když jsem vstala, našla jsem každého někde jinde, ale ani jednoho v posteli. No katastrofa.

Jak se kreslí žena?

29. května 2009 v 12:13 | Pluviassol |  → Různé
Tady máte jeden zajímaý odkaz, jak nakreslit, ženu na pc.. =)) Nevím jak vy ale já to zkoušet nebudu... =D =D =DMuse - 1. část

26. května 2009 v 17:06 | Pluviassol |  Muse (moje povídka)
Takže tady je první část nové povídky Muse, kterou, jak jsem již předeslala, věnuji Nikki... =)) Snad se bude líbit.. =))Stála jsem tam a plakala po boku Courtney. Matt stál za mnou a objímal mne kolem pasu. Nebylo slyšet nic krom nářku. Doteď nepochopím, proč to udělal? Jak je tu mohl nechat samotné? Četla jsem dopis, který zanechal Courtney, ale byl zmatený. Na jednu stranu ho chápu, ale na tu druhou… byl to můj přítel.

Poprvé jsem ho uviděla na jejich koncertu, když jsem si šla pro podpisy. Bylo to něco neuvěřitelného. Podíval se na mě, svraštil obočí a řekl: "Já tě znám." Což byla samozřejmě blbost. V té době jsem se v branži vůbec nepohybovala. Dělala jsem manažerku jedné absolutně neznámé kapele, která neměla budoucnost. Ale zmínila jsem se mu o tom a on mě pozval do zákulisí, kde se mě zeptal, jestli bych nechtěla vypomáhat jejich manažeru, který očividně nestíhal a já samozřejmě souhlasila. Taková příležitost se neodmítá. A tak jsem se dostala ke Kurtu Cobainovi a Nirvaně. A teď tu pláču nad Kurtovým hrobem.


Rozcestník Muse

26. května 2009 v 11:28 | Pluviassol |  Muse (moje povídka)
Povídka věnována pouze Nikki a nikomu jinému... =)) I když mám choutky na Muse II. =))
stav: DOKONČENÁMuse pojmenovali novou desku

25. května 2009 v 11:46 | Pluviassol |  MUSE
Britští Muse již dříve informovali o přípravách nové desky, která má být od ostatních vydaných alb velmi odlišná. Tomuto netradičnímu počinu, do kterého zakomponovali i orchestr, dali členové formace název "The Resistance".
Nástupce tři roky starého díla "Black Holes And Revelations" se bude skládat z komplexnějších celků. Jak členové formace již dříve uvedli, možná vydají dokonce ryze klasické album bez jediného odkazu na svou rockovou minulost. Sami posluchači budou moci dílo produkované Markem Stentem ohodnotit v průběhu září, kdy má novinka vyjít.

Připomeňme, že zmiňované poslední CD Muse (MySpace.com) "Black Holes And Revelations" vyšlo v roce 2006 a setkalo se s kladným přijetím. Vyšplhalo se také na přední příčky světových hitparád a v řadě států se stalo zlatým či platinovým.


Zase vás zanedbávám...

25. května 2009 v 11:42 | Pluviassol |  Moje kecy
Ahojte sluníčka.. =))
Moc se omlouvám, že tu nic nepřibývá ale je toho teď tolik.. =/ Hlavně ve škole, kde mě zítra čekají postupové testy na řidičák (které musím udělat, abych mohla jít na jízdy do auta + Iveca) a vůbec to neumím, takže se modlím, aby na mě nebyla řada.
Každopádně konečně se mi s jednou osobou podařilo dovychytat mouchy, které měla povídka Muse takže pokud půjde vše dobře, tak ji sem běhěm tohoto týdne začnu publikovat.. =))
Zatím se mějte krásně a já sem hodím ještě jedno info o Muse... =))

Gravitation - malé info

18. května 2009 v 10:15 | Pluviassol |  Gravitation - anime
Info jsem stáhla z http://otakuland.cz

Seriál Gravitation je natočen podle mangy Murakami Makiho. Příběh se točí kolem středoškoláka Shuichi Shindoua, jehož snem je stát se profesionálním zpěvákem. Spolu se svým spolužákem Hiroshi Nakanem založí skupinu Bad Luck a snaží se prorazit ve světě šoubyznysu. Během téhle kritické doby se Shuichi bláznivě zamiluje do slavného spisovatel Eiri Yukiho a problémy na sebe nenechají dlouho čekat... jak ve vztahu s Yukim, tak s jeho cestou za slávou.

Placebo - Battle For The Sun

18. května 2009 v 10:13 | Pluviassol |  Placebo
Další skvělý klip.. =))


Gravitation

14. května 2009 v 20:00 | Pluviassol |  Gravitation - videa
Jak jste si už určitě všimli, objevila jsem nové anime, a to Gravitation... =)) Najít nějaké NORMÁLNÍ video k tomuto anime je nemožné.. =D Tady máte jedno, které je převážně tvořené z koncertu ale je tam i pár záběrů z anime.. =)) No jo, zkusím najít něco lepšího... =))

25 znaků dospělosti... =))

13. května 2009 v 15:00 | Pluviassol |  Vtipy
Sex v úzké posteli pro jednoho už nepřichází v úvahu.


V ledničce máte víc jídla než alkoholu.

Šest hodin ráno už není doba na chození do postele, ale naopak na vstávání.


Vaši oblíbenou písničku už hrají jen ve výtahu.

V televizi vás zajímá hlavně předpověď počasí.

Vaši kamarádi se už žení a rozvádějí, místo toho, aby si někoho narazili anebo ho nechali plavat.


Vaše dovolená se smrskla ze sto třiceti dní na čtrnáct.

Nevystačíte si už s džíny a svetrem, když se chcete hezky obléci.

Jste to vy, kdo volá policii, protože ti zatracení spratci odvedle odmítají ztlumit hudbu.

Placebo - For What It's Worth

12. května 2009 v 14:00 | Pluviassol |  Placebo
Placebo mají nový klip, kde můžete vidět jak nového bubeníka tak Briana s dlouhými vlasy.. =)) Mě osobně se jak klip tak song líbí... A Brian.. No, je to nezvyk.. =))


Billy Talent Fallen Leaves & Turn your back (Praha 08)

12. května 2009 v 7:38 | Pluviassol |  Billy Talent
Konečně mi blog naběh normálně takže tady máte dvě videa... =))

Fallen LeavesTurn Your Back =))Konečně zpět... =))

12. května 2009 v 7:30 | Pluviassol |  Moje kecy
Ahooj sluníčka... =))
Takže jsem konečně zase doma a povídku mám hotovou, čili pokud vše dobře půjde tak v neděli čekejte pokráčko TfD, možná už i Muse, ale to si musím ještě jednou přečíst a udělat tam maličké úpravy.. =))
Každopádně jsem vám sem chtěla přidat nějaké videa ale bohužel to asi nepůjde protože blog.cz mi zase nějak stávku, tak snad to bude odpoledne ok..... =))
Tak se zatím mějte famfárově!! =))

Píšu jak ďas

4. května 2009 v 10:44 | Pluviassol |  Moje kecy
Ahoj!
Jen krátké info:
1.) v povídce, kterou připravuji jako dárek pro Nikki (vše nejlepší!!! dneska má narozeniny) už mám asi 25 stran takže se máte na co těšit (teď jsem se prozradila ale nevadí)
2.) jsem mimo Brno a to až do neděle takže tu nic nečekejte. Na chalupě, jak víte nemám net...
3.) pokud mi vyzbyde čas, tak se pustím do TFD ale teď mám hlavě fakt jen pár věcí, jen malý výběr: Muse, Muse, Muse, počkat, abych nezapoměla Muse... =D

Mějte se tu kočky krásně... =)))