Únor 2009

Rozbřesk, Úsvit

26. února 2009 v 22:59 | Pluviassol |  Twilight Series → Breaking Dawn (Rozbřesk)


Tohle je slovenská obálka.. =))

Další koncert

26. února 2009 v 0:31 | Pluviassol |  Rattle Bucket
Ahooj!!!
Právě jsem se vrtátila snad z nejlepšího koncertu Rattle bucket!!!! Byl naprosto geniální úžasný skvělý!!! No nic, jdu spát, jestli mě tu chytí mamka tak bude "čoromoro" =D
DObrou! RATTLE BUCKET ZDAR! HEY HEY HEY!

Zapeklitá situace

25. února 2009 v 15:52 | Pluviassol |  Vtipy
Kdo pojede první?


Novinky?

25. února 2009 v 15:26 | Pluviassol |  Moje kecy
Po delší době jsem se vás rozhodla obtěovat zase svými kecy. =))) Jak vidíte, nebo spíš nevidíte, chybí tu pokráčko TFD, a to je z toho důvodu, že tuhle část chci fakt propracovat, takže už samo o sobě to bude těžké, ale už jsem začla.. =)) *lže jak když tiskne* Dobře, nezačla.. =D ale chystám se na to...
Dále je tu také povídka s názvem Muse, kterou chystám pro Nikki Cobain k narozeninám, už se mi krátí čas takže se těšte, nekdy po 4. květnu se tu oběví...=))
Hele, sledujete někdo Gimlorova děvčata nebo Sex and the city? Já ty seriály žeru.. =)))) Ať žije torrent... =D Btw, kdyby chtěl někdo stahovat SATC tak se připravte, že to má 24 GB, já už to stahuju druhý týden.. =D =D =D

Pár vtipů pro dnešek.. =))

23. února 2009 v 10:16 | Pluviassol |  Vtipy
Dva bankéři diskutují nad aktuální situací...
"Člověče, po včerejším propadu na burze, jak jsi spal?"
"Jako malé dítě!"
"To nechápu?"
"Celou noc jsem řval a dvakrát se posral"


Skvělý gynekolog se rozhodne, že už dál nebude snášet krizi našeho zdravotnictví a přihlásí se do rekvalifikačního kurzu na automechanika.
Těsně před složením závěrečných zkoušek ho poučuje zkoušející:
"Za bezchybné rozložení motoru na nejmenší součástky můžete maximálně 50 bodů, za jeho opětovné bezchybné složení dalších 50. Přeji vám hodně štěstí."
Gynekolog nakonec získá 150 bodů, tak se jde zeptat předsedy komise, jak je to možné.
"No, motor jste rozložil perfektně, to máte 50, složil jste ho taky skvěle, to je dalších 50, no a těch posledních 50 je bonus za to, že jste to všechno zvládnul skrz výfuk."

Sedí mamut na lavičce a čte si noviny. Najednou k němu přiběhnou sloni a děsně ho zmlátí. Mamut zavrtí hlavou a povídá: "Skini zasraný."

Čím se zahrnují?

18. února 2009 v 17:50 | Pluviassol |  Vtipy
Víte, čím se zahrnují milenky?

LÁSKOUA ženy?

KVĚTINAMI


A tchýně?

BULDOZEREM


Dotaz na Uzla - mazec

18. února 2009 v 17:41 | Pluviassol |  Vtipy
Dávám pod perex.... =D

Když má muž žízeň a neteče voda... =D

18. února 2009 v 17:15 | Pluviassol |  Vtipy
Manželé leží večer v posteli. Muž začal mít žízeň a protože leží u stěny, opatrně překračuje ženu. Ta, domnívaje se, že se chce milovat povídá:
"Počkej, syn ještě nespí".
Po třech minutách muž znova zkouší projít přes ženu, protože má hroznou žízeň. Žena zase povídá:
"Říkala jsem Ti, že máš počkat, až kluk usne."
Muž ještě chvíli čeká, ale potom rezolutně vstane. Jde do kuchyně, chce se napít vody z vodovodu, ale voda neteče. Zoufalý vytáhne z ledničky láhev šampaňského a otevře ji. Žena slyší bouchnout zátku a křičí:
"Co tam proboha vyvádíš"?
A na to syn: "Vidíš, nechtěla jsi mu dát zašukat, tak se zastřelil..."


Daisuke Takahashi 4CC SP (13. 2. 2008)

17. února 2009 v 8:08 | Pluviassol |  → Kraso
Tak tady jsem málem ani nedýchala... =))) Je to sice z loňského mistrovství 4 kontinentů ale ta jízda JE dokonalá!!! =)))


Time for driving - část 11.

16. února 2009 v 14:40 | Pluviassol |  → Time for driving (moje povídka)
Ahojte!
Jestli kvůli vám nestihnu přepsat ten sešit do elektrotechniky tak si mě nepřejte! =D Takže tu máte další pokráčko, nijak moc jsem tu minulou část nepředělávala, jen jsem poupravila malé detaily, jako například automatické opravy wordu… =D Doufám, že se vám tahle část bude líbit, i když není nejšťastnější… =))) To víte, loučení…. No ale už dost mých keců. Užijte si to! =))) (Já vím, není to nejdelší ale kolik toho chcete napsat, když se na PC dostanete ve 12 a v 15 už musíte být nachystaní na odjezd? =D )


"Simono dělej! Přijdeme pozdě! Profesorka nás zabije!" křičí na mě Yuuki.
"Já nejdu, řekni, že mi je dneska špatně," zakroutím nesmlouvavě hlavou.
"Copak se ho bojíš? Měla´s vidět jak jste se prali! Bylo to něco neuvěřitelného, jako, když jsi dělala ty salta. Bylo to tak rychlé, že jsem ani nevěděla, jestli ti neublížil! A ty to chceš teď vzdát?"
"Nic nevzdávám!"
"Udělal ti něco?"
"Ne!"
"Tak proč tam nechceš jít?"
"Sakra Yuuki já nevím!" zakřičím a vzlyky se svalím na zem. Tento boj už mě hrozně unavuje, pořád se přetahovat o to kdo je lepší. "Hele víš co, vezmu si od Yoshiho klíče od dílny a dotáhnu do finále civica, ať už je zpravený na ten dnešní závod jo?" podívám se na ni zničeně.
"Tak dobře, ale jak se tam dostaneš?"
"Metrem, jak jinak?"
"Uf, už jsem se lekla, že si zase půjčíš Alexovo auto," rozesměje se a já se k ní neochotně přidám. "Tak já jdu," řekne a jemně mě políbí na čelo. Sedím na zemi dokud ji neuvidím vejít do školy, pak se donutím vstát a jdu na metro.
Za půl hodiny stojím před garáží i s klíčky v ruce. Opět na sebe natáhnu montérky a dám se do práce.
Přibližně za dvě hodiny jsem hotová a civic vypadá jako dřív. Chci jít do koupelny, když mi začne zvonit telefon. Podívám se na display, kde stojí: máma.
"Ahoj mami! Jak se máš, co potřebuješ?" spustím na ni zvesela, aby nepoznala mou předchozí hádku s Alexem.
"Simonko," řekne máma a rozvzlyká se.
"Mami, co se děje?" zeptám se opatrně.
"Simonko, prosím tě přijeď. Tatínek měl infarkt je v komatu," rozpláče se máma do telefonu a já se sesunu na zem neschopná slova.
"Okamžitě balím věci a jedu domů."

MINITEST

11. února 2009 v 19:36 | Pluviassol |  Vtipy
Minitest - měl by vám vypovědět něco o vašich životních prioritách.


Představte si následující situaci:
Stojíte v bytě a stane se pět věcí naráz:

1. zvoní telefon
2. pláče dítě
3. teče voda z kohoutku a za chvíli asi přeteče
4. máte pověšené prádlo a začíná pršet
5. někdo zvoní, nebo klepe na dveře

Zadání:
Napište si postupně za sebou pořadí, v jakém by jste tyto situace řešili a to za předpokladu, že ke všem těmto "událostem" máte stejně daleko.
Až to budete mít, tak se podívejte na konec tohoto testu - dřív to nemá smysl.Rattle Bucket - REVOLUTION

10. února 2009 v 21:51 | Pluviassol |  Rattle Bucket
Jsem absolutně nadčená! =)))
Jo jinak je to z bandzone:


A máme tu revoluci!!! Ne nebojte se - neuslyšíte žádný velkolepý bojovný proslov, ani nic podobnýho - jen bychom vám rádi řekli co to RATTLE BUCKET REVOLUTION je...no a třeba vás to zaujme=)
Jak jistě víte - natáčení desky není vůbec levná záležitost a když se to má dělat pořádně v dobrým studiu, tak už je to záležitost skoro astronomických částek a peníze jen letí. Muzikanti to určitě moc dobře znají! Momentálně jsme ve fázi, že peníze na pokračování natáčení prostě nejsou a věřte, že už jsme udělali maximum... Vlastní zdroje beznadějně vyčerpány a vydavatelství, sponzoři, firmy - ti všichni na nás kašlou, protože naše hudba není ta správná, pro masové posluchačstvo...no prostě nějak nezapadáme do představy ideální kapely pro celou rodinu i s babičkami....což jsme teda vlastně rádi=)))
Při vymýšlení, jak z této situace ven, nás napadla myšlenka, která je sice velice novátorská a založená poněkud na důvěře - kapela / fanoušci, ale my bychom to prostě rádi zkusili...protože se nám tento způsob zamlouvá ze všech možných daleko nejvíc!


O co se tedy jedná:
Celá myšlenka tohoto projektu je založená na předprodeji našeho alba - takže v podstatě nic složitého. Vy by jste si album objednali už nyní a pak už by jste jen počkali až vám přijde za pár měsíců domů=) A mělo by to pro vás i pár výhod a zajímavostí:
  • Na samotném bookletu alba bude přímo vaše libovolná fotografie (viz obrázek níže=) a to proto, že chceme, aby všichni kdo se tohoto zůčastní byli na albu zvěčněni i jiným způsobem než poděkováním a zveřejněním jména.
  • Ihned po potvrzení objednávky dostanete singl Return přímo k vám na mail v plné mp3 kvalitě + text k této skladbě (abyste měli něco v "ruce hned"=)
  • Album byste obdrželi jako úplně první a to bez placení jakéhokoli poštovného (ušetříte 84kč)
  • Uděláte pro svou kapelu dobrý skutek=)
Naše CD by vapadalo zhruba takhle - akorát samozřejmě místo nás by jste tam byli právě vy!!!


Obsah CD bude 14 skladeb včetně skladeb z PROMA2007 v novém kabátě. Dále by CD obsahovalo klip na RETURN v plné kvalitě a rádi bychom natočili, jako živý videoklip, alespoň jednu skladbu živě ze studia=)
No...co tedy nabízíme, již víte=) Pokud jste to dočetli až sem a říkáte si, "sakra do toho jdu!!!=)))"
Zde je POSTUP:
  • cena za album je 250
  • tuto částku tedy zašlete buď převodem a nebo z pošty na RB účet 43-1814210247/0100
  • na mail rattlebucket.revolution@gmail.com zašlete číslo vašeho účtu, z kterého jste částku poslali / případně variabilní symbol (to abychom vás mohli identifikovat)
  • dále zašlete libovolnou fotografii ve tvaru čtverce, tak jak ji chcete mít na albu=) A prosím vás - tak ať to neodporuje zákonům ČR=))))
  • a to je vše - jakmile ověříme, že je vše v pořádku - na mail obdržíte potvrzení objednávky a v příloze naleznete RETURN s TEXTEM a s velikým DÍKY za vaši podporu!!!
DOTAZY: Pokud byste měli jakýkoli dotaz, jsme vám k dispozici v našich profilech - Tom - Radim - můžete psát své dotazy na ten samý mail rattlebucket.revolution@gmail.com a klidně i zavolejte - čísla jsou 737 622 006 nebo 721 862 132. Jsme vám k dispozici=)

REZERVACE DO KLIPU NA RETURN JIŽ JEN DO TÉTO STŘEDY!


Již jen do středy!

9. února 2009 v 20:00 | Pluviassol |  Rattle Bucket
z Bandzone:
Musíme trochu získat přehled, kolik se vás do klipu ještě chystá, takže rezervace do klipu končí již tuto středu 11 února. Kdo svou účast nemůže potvrdit ještě na stoprocent, ať určitě napíše také (s poznámkou, že ještě nevíte jistě třeba=). Momentálně nám jde hlavně o představu, kolik se vás chce zúčastnit celkem. Děkujeme=)


Mimochodem, natáčení klipu se přesunulo z této neděle 15.2 na 22.2!!!! Doufám, že vás přijde hodně... =)))


Návštěvnost za týden: 2. 2. 2009 - 8. 2. 2009

9. února 2009 v 19:30 | Pluviassol |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (2.2. 2009 - 8.2. 2009) je:
Pondeli: 70
Utery: 86
Streda: 88
Ctvrtek: 106
Patek: 88
Sobota: 67
Nedele: 58

Celkem: 563

No to pátku vás musím pochválit... =D =D =D ne díky moc, cením si toho... =))))

Time for driving - část 10. =)

9. února 2009 v 7:08 | Pluviassol |  → Time for driving (moje povídka)
Abyste neřekli, že jsem tak hrzná napsala sem včera kráteké pokráčko, možná to ještě více rozepíšu ale konec zůstane stejny, snad se mi to konečně podaří vložit.... Mějte se
"Kdy jsi to opravil?" zeptám se s údivem, když zjistím, že vrata jsou už krásně vyklepaná.
"Byla jsi ve sprše dlouho, a Yuuki mi pomohla."
"Cože, Yuuki?" nevěřím svým uším. Yuuki, takový netechnický typ a vyklepávat? Nemožné! Koukám na Takeshiho s otevřenou pusou.
"No jasně, podala mi kladivo a nosila jídlo," mrkne na mě Takeshi a já se začnu smát. Yuuki si mě změří pohledem.
"Pojďte vy dva nebo dojdeme pozdě!" zavolá na nás. Nasedneme do auta, já na místo řidiče, Yuuki vedle mě a Takeshi se rozvalí vzadu, jak typické, a rozjedeme se směr škola.

Povídka/y

8. února 2009 v 22:01 | Pluviassol |  Moje kecy
Ahojte,
ok tak ani jsem sem ten článek nestihla dát do devíti... =))) Omlouvám se...
Takže:
1.) pokráčko zítra nebude, moc se omlouvám ale v sobotu mi bylo špatně takže jsem ji velou proležela a v něděli...

2.) ....jsem pracovala na své v pořadí již třetí povídce, ke které mě "donutila" (ale fakt v uvozovkách) Nikki. Jmenuje se Muse, jak vám již jistě napovídá, je velmi s touto skupinou spjatá. ALE je tu jeden problém, nemůžu ji sem publikovat dokud ji nedokončím a Nikki nepředám (a chystám ji to jako dárek k narozeninám, které má začátkem května) ALE alespoň už nebudete muset čekat tak dlouho na pokráčka protože povídka už bude hotová, už teď mám jen za tento víkend 8 stránek. Pokud chcete ozvěte se mi na icq a já vám to pošlu, možná... =))) Každopádně tady čekejte (nevím kdy) malou ochutnávku z této povídky.

3.) na TFD se pokusím zapracovat v týdnu ale tuto část nechci uspěchat a dobře ji propracovat, ale věřte, že se máte na co těšit! =)))

4.) omluvte chyby v tomto článku, absolutně nehorázně moc se mi motají písmenka a jsem šíleně unavená..... Dobrou...

Nebezpečné krasobruslení

6. února 2009 v 20:00 | Pluviassol |  → Kraso
Nikdy bych žádný z těhle pádů nechtěla zažít, z některých jde mráz po zádech, hlavně u sportovních dvojic....


Synchro

6. února 2009 v 12:40 | Pluviassol |  → Kraso
Tak takto má vypadat synchro... =))) Nádhera... =)))


Metallica - Nothing Else Matters

4. února 2009 v 17:34 | Pluviassol |  ostatní
Naprostá nádhera...