Leden 2009

Lampa

27. ledna 2009 v 15:00 | Pluviassol |  Vtipy

Time for driving - část 9.

27. ledna 2009 v 11:56 | Pluviassol |  → Time for driving (moje povídka)
Ahoj! Konečně je tu pokráčko, dávám ho sem už na potřetí, super... =D už ani nemám chuť k tomu nic psát... =D Ale i přesto se musím omluvit, že to tak dlouho trvalo, vždyť víte, že nestíhám normálně natož, když je pololetí a já byla na týden, kdy se vytahovaly známky nemocná... A navíc nejlépe se mi píše na chalupě a tam jsem nebyla 2 týdny (vyjma tohoto víkendu).... Ok, dost keců, užijte si to... =)))
"Yoshi-kun!" zakřičím vesele. Přeběhnu od dveří podélného podniku, kde se podél jedné strany táhne pult s barovými stoličkami a na druhé straně jsou stoly. Takový trošku americký styl ale Yoshi sem vnáší nezapomenutelnou rodinnou atmosféru a i přesto, že podnik není nijak velký a Yoshi ho nikdy nepropagoval, má pořád plno.
"Koho to vidím! Hurikán-chan se ke mně zase přišla podívat. Takeshi už mi volal, tady máš klíče," usměje se na mě blonďatý kluk, vysoké štíhlé postavy s jemnými rysy.
"Já ti dám hurikán-chan!" směju se. "Ale i tak dík za klíče!" nakloním se přes pult a políbím ho na tvář dřív než mi dojde, co jsem mohla způsobit. Naštěstí se nic nestane a já vesele odběhnu k Takeshimu do dílny, kde už mě čeká Yuuki, stále s ruměncem na tváři.

Profesor vs. žák

27. ledna 2009 v 11:32 | Pluviassol |  Vtipy

Klip RETURN!

26. ledna 2009 v 11:29 | Pluviassol |  Rattle Bucket
Natáčení nového klipu na náš čerstvý singl RETURN má konečně své datum a místo!!!
  • Neděle 15.2.2009 - BRNO - FLÉDA od 9:00 do 17:00.
Kdo jde tedy s námi do toho?=) Potřebujeme cca 200 až 250 lidí, kteří se nebudou bát být navždy zvěčněni v našem videoklipu (ale nenadávejte nám pak, že pak budete slavní a nechtěli jste!!=))))
  • Rezervace zasílejte na mail: rattlebucket-booking@centrum.cz (Do předmětu napište "CHCI BÝT V KLIPU RETURN" a do mailu pak už jen stačí vaše celé jméno - to je vše=) Rezervace jsou hlavně pro naši organizaci velice důležité, tak to berte prosím zodpovědně a zasílejte až si budete 100% jistí, že dorazíte - předem díky=)
Veškeré podrobnější informace zašleme s potvrzením rezervace - tzn. například jaká je koncepce klipu, co vlastně bude váš úkol při natáčení (a nebojte - žádný složitosti chtít po vás nebudeme), co si vzít s sebou atd atd... Sem to nepíšeme záměrně, ať se mají ti, co u toho nebudou na co těšit a ať jsou taky trochu zvědaví, co že to vlastně natočíme=))) Jakékoli dotazy samozřejmě rádi zodpovíme - mail už víte=)
Těšíme se! Bude to určitě maaaaaasakr=))) Vaši RATTLE BUCKET


Rattle Bucket - Rattle Up The World (live)

26. ledna 2009 v 11:27 | Pluviassol |  Rattle Bucket
Naprosto úžasný video! =)))) Návnada na Fallen Leaves a pak.... Rattle Up The World... =)))


Speak

26. ledna 2009 v 11:15 | Pluviassol |  Videaa


Užasný film, kterému bude rozumnět i bez titulek (když jsem tomu rozuměla i já tak vy to budete mít bez problémů... =D) Fakt doporučuju... =)))

Navstevnost za tyden (19.1. 2009 - 25.1. 2009)

26. ledna 2009 v 10:15 | Pluviassol |  Návštěvnost
Ahoj! Zatím sem dávám pouze návštěvnost, ale během dneška přidám další část TFD! =))) Ještě ji musím poupravit a něco málo bych chtěla dopsat ať tu máte pořádný nášup.... =)))


Navstevnost za minuly tyden (19.1. 2009 - 25.1. 2009) je:
Pondeli: 59
Utery: 57
Streda: 73
Ctvrtek: 59
Patek: 75
Sobota: 47
Nedele: 61

Celkem: 431

Výsledky ME v krasobruslení

23. ledna 2009 v 12:24 | Pluviassol |  → Kraso
Takže to vypadá následovbě:

Tomáš Verner:

Po krátkém programu, jak jsem vás již informovala, byl Tomáš druhý, ovšem ve volné jízdě dopadl při čtverném toeloopu na dvě nohy s výpadem. Poté bohužel skočil místo trojitého salchowa v kombinaci, jednoduchého bez kombinace. Asi ho to rozhodilo, protože poté skočil i jednoduchého axela a lutze. Ve volných jízdách se umístil na sedmém místě. Takže sečteno podtrženo, Tomáš je šestý, ale i to je krásný výsledek. Tomášova hudba byla podle mě málo dynamická a moc se mi nelíbila, ale krokové varizace byly úžasné.

Michal Březina:

Michalovu jízdu jsem bohužel prošvihla, stihla jsem jen její koncec. Michal sám to ohodnotil tak, že přemýšlel, kdy naposledy zajel tak špatně volný program. (Mám pocit, že se mu nepovedl trojitý axel.) Po krátkém programu byl Michal sedmnáctý ve volných jízdách se umístil osmý, sečteno podtrženo, celkově je desátý, což je nádherný výsledek a já mu k němu gratuluju... =))

Kamia Hájková a David Vincour:

U nich jsem bohužel neviděla ani krátký program ani originální tanec, ale ještě j čeká volná jízda, tak tu snad stihnu... =)) Mimochodem průběžně jsou 16, v krátkém programu se umístili na 16. místě a v originálním tanci na 19. místě. Takže při volných jízdách budeme držet Kamile a Davidovi palce! =))

Blog.cz

23. ledna 2009 v 7:48
Nemám ráda blog.cz!!!! půl hodinu tu pro vás chystám článek a on mě pak odhlásí a článek v čudu! =((((

Movies In Minutes - Twilight

22. ledna 2009 v 16:08 | Pluviassol |  Nigahiga
To Stmívání je fakt všude, už i Nigahiga... =D


Tomáš Verner druhý!

21. ledna 2009 v 17:47 | Pluviassol |  → Kraso
Takže jenom v rychlosti.

Jak jistě víte právě probíhá Mistrovství Evropy 2009! A Tomáš Verner je po krátkém programu na druhém místě! Předběhl ho pouze jeho sok, francouz Brian Joubert.
Takže Tomášovi gratulujeme a jak dopadne po volné jízdě a jak se umístí Kamila s Davidem vás budu postupně informovat.

Závody Jihlava =))

20. ledna 2009 v 7:26 | Pluviassol |  → Kraso
Takže, jak mnozí víte v neděli jsem byla na závodech v Jihlavě. Bylo to naprosto úžasné, žádný stres, Jelikož má kolegině při nástupu udělala efektivní "pituetu" všechny jsme se minimálně do půlky jízdy smály... =))) Asi se ptáte jak jsme dopadli a jsme druzí!!!!!! Ale ze dvou... =D =D =D (ale máme dort, a s tím, že budeme druzí jsme tam i jely)

A jelikož si myslím, že se nám jízda povedla dávám vám sem i video s jejím záznamem... =))) (fotky přidám časem, teď jsem ve škole)
Kdyby náhodou nejelo tak tady je odkaz na youtube → http://cz.youtube.com/watch?v=FxmNrTl03Rs

Navstevnost za tyden (12.1. 2009 - 18.1. 2009)

19. ledna 2009 v 18:14 | Pluviassol |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (12.1. 2009 - 18.1. 2009) je:
Pondeli: 97
Utery: 110
Streda: 76
Ctvrtek: 78
Patek: 98
Sobota: 91
Nedele: 112

Celkem: 662


Děkuju moc! =)))

A teď malé info:
- minulý týden jsem byla nemocná, tak jsem neměla nejmenší chuť psát, ale chtěla bych se do toho co nejdřív pustit ale vzhledem k tomu, že mám posledních pár dní na vytažení známet nevím nevím
- včera jsme měli závody, info a fotku přidám snad zítra... =))

Surrender & This Suffering

17. ledna 2009 v 20:26 | Pluviassol |  Billy Talent
Já vím, že vás těmi covery v poslední době "zatěžuju" hodně ale objevila jsem další naprosto geniální covery, a to pro změnu na bubny... =)))

Ha, úžasná fotka.... =)) Covery najdete v celém článku... =)))

Další citát

16. ledna 2009 v 23:29 | Pluviassol |  Týdení motta
Citát, který opravdu stojí za to:

"Slovo "nemožné" najdeš pouze ve slovníku hlupáků."
Napoleon Bonaparte


Asi se toho začnu držet, obzvláště na trenincích, tam je to často opakované slovo.. xD

DVD Twilight

16. ledna 2009 v 12:10 | Pluviassol |  Twilight Series → Movie

Předem předesílám, že tento článek je celý zkopírovaný (ať žije pirátství) ale já prostě nemohla jinak.... =))) ZDROJ


Twilight DVD v prodeji, zatím jen na amazon.com


název DVD: Twilight (Two-Disc Special Edition)

cena: $22.99

Co na DVD najdete?Vydání Rozbřesku přesunuto

16. ledna 2009 v 11:44 | Pluviassol |  Twilight Series → Breaking Dawn (Rozbřesk)
Kdo byl tak naivní a věřil, že Breaking Dawn (Rozbřesk) vyjde opravdu 11.2?
Ano, i já. A to i po loňských skušenostech se Zatměním (Jak dlouho se to posunovalo? Půl roku?)
Ale nezoufejte, je stanoveno nové datum vydání a to:25. 3. 2009A na stránkách Egmontu se objevila ukázka z Midnigh Sun (viz. tady 1. část, tady 2. část, tady 3. část a tady poslední část ).

Welcome to the black parade

15. ledna 2009 v 21:35 | Pluviassol |  ostatní
Speciálně pro Nikki a shi_shu... =)))


Cover verze Surrender

15. ledna 2009 v 14:56 | Pluviassol |  Billy Talent
*in love*


Malé info

13. ledna 2009 v 21:26 | Pluviassol |  Billy Talent
Billy Talent

Kapela Billy Talent vznikla v roce 1993 v Kanadě a od založení hrají v původní sestavě. Nejdříve si říkali PEZZ a hráli směsici grunge a hiphopu. Jako PEZZ působili do roku 1999, kdy jim hrozil soudní spor s kapelou, která používala stejný název, a tak přišel frontman s novým názvem Billy Talent (podle kytaristy z filmu Hard Core logo). S novým názvem změnili i styl hudby na agresivnější punk rock. Billy Talent jsou oblíbení především v Německu a rodné Kanadě. Na Slovensku se představili jako předskokani My Chemical Romance a u nás loni odehráli druhý koncert tentokrát jako hlavní stars.


Členové

Benjamin Kowalewicz - zpěv
Původem polák, který se narodil v Montrealu 16.12.1975.Vyrůstal v Ontariu ,ale nyní žije v Torontu. Začínal jako bubeník. Pracoval v rádiu "The Edge", kde měl vlastní pořady. Tvrdí o sobě, že je nejzábavnější v kapele, že je vegetarián a netají se tím, že věří na duchy. Na show "The Iron Horse Edmontone" zlomil mikrofon Aaronovy o hlavu, když ho nešťastnou náhodou hodil za sebe.

Ian D'Sa - kytara, vokály
Narodil se ve Velké británii 30.10.1975a je původem Ind. Vyrůstal v Ontariu. Začínal s kapelou Dragon Flower, ale na soutěži talentů potkal Bena, Aarona a Johna a začal s nimi hrát v kapele. Protože studoval v Montrealu, dojíždel na zkoušky 4 hodiny do Toronta. Je hluchý na jedno ucho a každý den tráví 15 minut vytvářením účesu. J

Johnatan Galant - basová kytara
Narodil se 23.7.1976. Stejně jako Ian a Ben vyrostl v Ontariu. Na Basovou kytaru hraje od dvanácti let. Bena a Aarona potkal na střední škole. Je atheista, ženatý a v bradavce má piercing.

Aaron Solowoniuk - bicí
Narozen 21.11.1974 v Kanadě. Hraje od malička, kdy první bicí dostal od rodičů jako dárek. V Březnu 2006 oznámil světu, že trpí roztroušenou sklerózou a diagnózu tajil, protože nechtěl v lidech vzbuzovat lítost. Song " This I How It Goes" je právě o Aaronově boji s touto nemocí. Aaron je ženatý a má dceru.