Listopad 2008

Hotovo! =)))

27. listopadu 2008 v 23:14 | Pluviassol |  Moje kecy
Takže formátování i instalaci už mám hotovou ale to je asi tak všechno, základní věci jako grafika, zvukovka, qip ( xD ) mi v PC ještě chybí, ale to už po mě dneska nechtějte prosím.... =)) Jdu spát... Ok, ok grafiku a zkukovku si ještě nainstaluju.. =))

Mimo provoz... =)))

27. listopadu 2008 v 21:18 | Pluviassol |  Moje kecy
Ahojky... =)))
Doufám, že se máte dobře, já moc ne.. =)) Včera jsem začala pracovat na pokráčku, když se mi do PC dostal vir (anti-vir mám, nevím jak je to možné) a vypl mi PC takže ani čárku z pokráčka nemám, jen co jsem stihla postal Kiře.... Ale alelespoň to... No a ten vir, jsem sice smazala ale padá mi systém, takže bohužel ale musím formátovat... v tuto chvíly už mám všechno zálohované, stačí jen vypálit a můžu formátovat... Kdy se tu oběví pokráčko tudíš netuším.... Ani nevím, kdy se tu oběvím já jelikož příští týden je hodně nabitý ale pokusíme se! ;o))

Zatím se mějte famfárově....

Něco málo o natáčení klipu Rattle up the world

27. listopadu 2008 v 7:38 | Pluviassol |  Rattle Bucket

Natáčení probíhalo u nás na zkušebně, a trvalo asi deset hodin. Jelikož jsme nebyli vybavení na puštění playbacku, jak to u natáčení klipů většinou chodí, byla z toho vlastně taková desetihodinová zkouška, na které jsme tu skladbu do zblbnutí sjížděli pořád dokola a u toho akorát měnili polohu kamery. Přáli bychom Vám vidět, jak jsme po těch deseti hodinách vypadalii=))) Ale i tak to byl příjemně strávenej den.záběr z klipu RATTLE UP THE WORLD

Kromě režie, osvětlení a kamery si vzal Radim na starosti i následný střih a celkovou tvorbu klipu. Výroba trvala necelý měsíc a jelikož s tím Radim do té doby neměl žádné zkušenosti, tak si s tím docela mákl=) Ale vzhledem k tomu, že nás ten klip vlastne kromě půjčení světel vůbec nic nestál - jsme ve finále docela spokojení, že to dopadlo, tak jak to dopadlo. Příště už budem zase chytřejší=)

Jinak ještě myslíme, že za zmínku stojí, že v těch 69 vteřinách, co klip trvá, je přesně 162 střihů, což je na jednu vteřinu víc jak dva různý záběry........no zkusíme oslovit Guinnessovu knihu=))
No upřímně řečeno, klobouk dolů Radime... =)) Mě stačilo, když jsem se do videa snažila dostat titulky a změnit jeho formát a měla jsem dost... xD
Ale myslím, že se jim ten klip povedl... Jo a ty záběry... Počítat to nebudu to říkám rovnout.. xD

Koncert Rattle Bucket, Satusfucktion, Hazydecay a speciální host z Rakouska Boon!

26. listopadu 2008 v 21:34 | Pluviassol |  Rattle Bucket


Určitě si nenechte ujít koncert v Brně 4.12.2008, kde vystoupíme společně s HAZYDECAY, SATISFUCKTION a naším speciálním hostem z Rakouska kapelou BOON!

Plánujeme pár speciálních překvapení na ten večer - takže průběžně sledujte náš profil, kde budeme informovat=) Pro naše členy fanklubu jsou připraveny slibované buttony zdarma (více v sekci info) - což samozřejmě platí i pro další koncerty - nejenom v Brně - čekají jen na vaše vyzvednutí=) Tolik prozatím od nás....už se moc těšíme a doufáme, že vy taky!!!=)

No nevím jak vy ale já si je rozhodně nenechám ujít! =))))

Prvních pár obrázků Vampire Knight

25. listopadu 2008 v 8:37 | Pluviassol |  VK - obrázky
Kaname Kuran


Rattle Bucket - 4.12.2008 Melodka

24. listopadu 2008 v 20:41 | Pluviassol |  Rattle Bucket
4.12.2008 se uskuteční další koncert Rattle Bucket v Brně na Melodce! A proč vám to sem píšu? protože je to už za týden!
Jakmile Bucketi zveřejní nějaké bližší info, hned vám dám vědět... ;o)
Zatím se mějte krásně... =)))

Click celý článek!!!!

Auta

24. listopadu 2008 v 20:19 | Pluviassol |  → Time for driving (moje povídka)
Takže, já vím, že to není nijak nejnovější článek ale jen, abyste měli jasno, dám vám sem obrázky aut Simony a Alexe... ;o)

Nejdříve Alex (pro ty neméně zběhlé - Nurimi) :

Mitsubishi Lancer Evolution VIII

Simony:

Manželé

21. listopadu 2008 v 15:23 | Pluviassol |  Vtipy
Muž a žena, kteří se nikdy předtím neviděli, se setkají v jednom kupé lůžkového vozu. Po prvotních rozpacích se dohodnou, že žena bude spát na horním lůžku, muž na tom spodním. Uprostřed noci se žena vzbudí a vzbudí i muže: "Prosím vás, promiňte, že otravuji. Mohl byste Jít požádat průvodčího, jestli by neměl nějakou deku navíc ? Je mi zima."
Muž povídá s leskem v očích: "Mám lepší nápad. Co si zahrát na to, že jsme manželé..."
Žena se usměje: "No, vlastně proč ne."
A muž: "Dobře, tak neotravuj a jdi se zeptat sama ..."


Nefalšovaný psychologický test

21. listopadu 2008 v 15:03 | Pluviassol |  Vtipy
Nefalšovaný psychologický test

Tohle je původní, nefalšovaný psychologický test. Je to příběh jedné dívky. Když byla na pohřbu své matky, setkala se tam s chlapcem, kterého do té doby nikdy neviděla. Protože ten chlapec byl tak krásný a okouzlující, jak si vždy představovala, že by její vysněný chlapec měl být, okamžitě se do něj zamilovala. Protože však byla velmi ostýchavá, nezeptala se jej na jeho telefonní číslo, ani kde bydlí. O pár dní později tato dívka zavraždila svou sestru.

Otázka zní: Jaký byl motiv vraždy její sestry?
Přemýšlejte, prosím, a pokud nějaký motiv naleznete, podívejte se na druhou stranu pro vysvětleni.

Pokud na žádný motiv nepřijdete, udělejte totéž.

Nedívejte se vsak na řešení ihned, zkuste popřemýšlet!!!


Transplantace mozku

21. listopadu 2008 v 14:56 | Pluviassol |  Vtipy
Transplantace mozku

V nemocnici, kde leží smrtelně nemocný, se shromáždí příbuzenstvo v čekárně.
Konečně k nim přistoupí ošetřující lékař, vypadá unavený a zarmouceně hovoří:
"Obávám se, že mám pro Vás zlou zprávu. Jedinou nadějí pro Vašeho milovaného je transplantace mozku. Je to riskantní operace a podle Zajícovy reformy budete muset za nový mozek zaplatit."
Po prvém šoku se konečně jeden z příbuzenstva zeptá: "No a kolik takový mozek stojí?"
"500 000 Kč mozek mužský a 20 000 Kč mozek ženský."
Nastává trapná situace. Muži v místnosti zadržují úšklebky a snaží se vyhnout ženským pohledům. Jeden muž nedokáže ovládnout zvědavost a zeptá se:
"A proč stojí mužský mozek 25x víc?"
Lékař se shovívavě usměje, nevinné otázce. "To jsou už běžné tržní ceny. Cena ženských mozků je nižší, protože na rozdíl od mužských, byly používané."


Rozdělení rubrik

20. listopadu 2008 v 11:54 | Pluviassol |  Moje kecy
Anime:

→ Death note
→ Vampire Knight


Blog:

→ Designy
→ Moje kecy
→ Návštěvnost
→ eSBéčka

Prší... =))))

20. listopadu 2008 v 11:41 | Pluviassol |  Moje kecy
Ahoj sluníčka!
Dloho jsem se vám tu neozvala a to z toho důvodu, že jsem předělávala menu... No, nakonec se nademnou slitovala Nikki a pomohla mi... xD ok, udělala tu poslední fázi za mě... =)))) Takže jí moc velké díky.... =)))
A jak to vypadá s pokráčkem?
Slíbila jsem na ledě Koldě, že řeknu, že díky ní, protože jsem včerejšek strávila s ní na ledě, nedopsala pokráčko... xD Nebojte, pokráčko bude ale nevím kdy, zatím těžce nevychází čas....
A teď k názvu článku: teď v Brně prší, tak proto... =)))))

Ještě dneska přidám rozdělení rubrik, abyste věděli kde co je... =)))
Zatím se mějte krásně.... =)))))